Авторські статті

Лінія страху перейдено! Вже ніхто нікого не боїться!

На переконання народного депутата України від ВО “Свобода” Андрія Іллєнка, залякати український народ індивідуальним терором, що його розпочав режим Януковича проти громадських активістів, журналістів, народних депутатів, не вдасться. “Лінія страху вже перейдено! Уже ніхто нікого не боїться. У нас абсолютно тверда віра, у нас прямий шлях до перемоги, а ці боягузи нехай сидять на своїх золотих унітазах та рахують дні, рахують години до того часу, коли їм доведеться тікати з України!” – заявив свободівець, виступаючи на народному вічі на Майдані Незалежности 12 січня 2014 року.

За словами націоналіста, події позаминулої ночі біля Святошинського райвідділку міліції, коли люди зупинили автобуси з озвірілим “Беркутом”, який ще кілька хвилин тому брутально гамселив їх дубинами, й змусили силовиків показати обличчя та пройти крізь коридор ганьби, переконливо засвідчили, що українська суспільство перейшло межу страху.

“Лінію страху вже перейдено. Вже ніхто нікого не боїться! Проти народу ніхто не може поперти. І цей народ вже не той, яким він був десять років тому, яким він був п’ять років тому, яким він був навіть два місяці до цього. Ми вже зовсім инший народ, зовсім инша нація. Ми не є людьми, яких можна залякати, купити чи обдурити. Це вже люди, які чітко знають, чого вони хочуть, які нікого і нічого не бояться”, – наголосив Андрій Іллєнко.

Як зазначив націоналіст, на відміну від суспільства, дії режиму свідчать про страх та боягузтво. “Ці шакали до чесної боротьби не звикли. Вони не звикли йти один на один у чесній боротьбі. Вони можуть тільки в спину нападати в п’ятьох на одного. Це їхній стиль. Адже вони – боягузи! Так само, як і ці “беркутівці”, які можуть бити лише беззбройних, мирних громадян. Вони нічого не можуть зробити, коли проти них виступають більш-менш співмірні сили”, – заявив народний депутат.

На думку Андрія Іллєнка, Януковичеві та Захарченкові не завадило б почитати поему “Гайдамаки” геніяльного поета Тараса Шевченка, двохсотріччя якого Україна відзначатиме у березні. “Хай вони почитають, що зробили українці з тими, хто знущався над нами, хто думав, що ми – бидло, а вони – пани й будуть керувати та робити все, що їм заманеться. Хай почитають поему “Гайдамаки” і врешті зрозуміють, що досить нас пресувати, досить нас провокувати!.. У нас абсолютно тверда віра, у нас прямий шлях до перемоги, а ці боягузи нехай сидять на своїх золотих унітазах та рахують дні, рахують години до того часу, коли їм доведеться тікати з України”, – резюмував свободівець.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України