Новини

Януковичу не варто випробовувати терпіння українського народу

Народне віче у місті Горохів Волинської області

Президенту Януковичу не варто випробовувати терпіння українського народу. Бо воно не є безмежне і в будь-який час може завершитися. Про це 12 січня 2014 року на народному віче у місті Горохів Волинської области заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Анатолій Вітів.

Народне віче відбулося на майдані Незалежности, участь у ньому взяли громада міста та представники опозиційних політичних сил. На віче було затверджено рішення про створення Горохівської міської організації ВО “Майдан”.

“Зараз український народ веде боротьбу проти бандитського режиму Януковича, який узурпував всю владу в країні. Наша боротьба мирна, але я не радив би Януковичу випробовувати терпіння українського народу. Бо воно не є безмежне і в будь-який час може завершитися. І у ніч з 10 на 11 січня загін Януковича “Беркут” зазнав поразки, коли був змушений пройти з відкритими шоломами коридором ганьби крізь натовп людей. Сила духу на нашому боці”, – наголосив у виступі Анатолій Вітів.

Також свободівець зазначив, що на Волині опорою Януковича є місцеві підпанки:

“Як казав Тарас Шевченко, не так страшні пани, як ті підпанки. От ті підпанки сидять тут, на Волині. Голова Горохівської РДА Жанна Савчук на кожному кроці вихваляє Януковича та Партію регіонів і вірно йому служить. Волинська облрада єдина облрада у Західній Україні, яка не засудила побиття студентів. А все завдяки голові Волинської облради Володимиру Войтовичу, голові Волинської ОДА Борису Клімчуку та “прорегіональній” більшості. У виступі Клімчука кожне друге слово – “мій президент”. Саме через голову Волинської облради сьогодні судять активістів луцького Майдану за портрети Януковича. Усі вони не разом з народом, а на стороні Януковича”.

Крім того, Анатолій Вітів згадав про зрадницьку позицію та вірну службу Януковичу і Партії регіонів народних депутатів-“незалежників” з Волині.

“Сьогодні жоден з волинських депутатів-самовисуванців не стоїть поруч з людьми на майданах. Вони на боці Януковича. Де депутат Горохівського виборчого округу Сергій Мартиняк, який голосував за призначення уряду Азарова у грудні 2012 року з Партією регіонів? І коли він періодично заявляє, що за народ, то нехай розповість народу з ким разом він голосує. Сергій Мартиняк не приїхав на народне віче в Горохів тому, що тут треба критикувати Януковича, Клімчука, Азарова, Партію регіонів. А це те саме, що критикувати самого себе, бо він з тієї ж компанії. Так само, як і Ігор Палиця у Луцьку, який ніколи не був на Майдані. Не даремно Сергій Мартиняк витягнув свою картку, щоб не голосувати за відставку уряду Азарова, на якому лежить відповідальність за побиття дітей і провальну економічну політику”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.