Війна РФ проти України

Ліквідується 80% супротивників: у ЗСУ винайшли “сітку смерті”

ЗСУ розробили нову тактику знищення противника: завдяки “сітці смерті” з усіх засобів ракетно-артилерійської поразки 80% ворога ліквідується.

Як повідомляє Military Media Center, про це сказав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління бойових ударних систем Генерального штабу ЗСУ полковник Сергій Баранов.

“Західні партнери України навіть стверджують, що ми створили надзвичайний “кілнет” – або “сітку смерті ЗСУ”. Йдеться про те, що ми навчилися комплексним вогнем усіх засобів ракетно-артилерійської поразки забезпечувати успішний наступ піхоти. За статистикою, до 80 відсотків втрат росіян у бойовій техніці та живій силі – це наша робота”, – зазначив він.

Баранов наголосив, що українські гармаші та ракетники комплексно взаємодіють з іншими засобами поразки – до авіації включно.

За його словами, завдяки західним високоточним ракетно-артилерійським системам українські захисники скомбінували та створили далекобійний “вогневий кулак”, який б’є настільки потужно, що ворог уже не може вести дієву контрбатарейну боротьбу.

“Ми не чекаємо на відкриття вогню артилерії противника, а завчасно виявляємо його і знищуємо їх ще до того, як вони будуть готові завдати удару. Робиться це ювелірно, щоб не постраждали ні наші війська, ні мирне населення та об’єкти інфраструктури. Нашу “дальнобійку” ворог не дістає, а ми їх – так”, – заявив Баранов.

Нагадаємо, російські військові скоротили кількість атак і зазнають значних втрат. Загальний темп російських операцій в Україні знизився, порівняно з попередніми тижнями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України