Лікарі ясували, які продукти не можна повторно нагрівати

Лікарі стверджують, що одного разу приготована і повторно розігріта їжа втрачає багато своїх корисних якостей, а іноді і зовсім перетворюється на шкідливу їжу.

В стравах можуть утворюватися шкідливі для організму речовини, які здатні завдати шкоди не тільки органів травлення.

Фахівці не рекомендують заново піддавати їжу термічній обробці – особливо приготовану з буряка, м яса, грибів, яєць та картоплі.

Буряки повністю втрачають свої вітаміни при подальшому нагріванні.

М’ясо при додатковій термічній обробці втрачає значно кількість своїх смакових якостей. Але головне – при цьому відбувається розщеплення легкозасвоюваних білків.

Так як м’ясо належить до довго і важко перетравлюється продуктів, то з втратою цінних білків воно перетворюється в небезпечну для органів травлення їжу. Як і м’ясо, гриби містять у своєму складі білки. Отже, повторна термічна обробка перетворює їх у шкідливий для здоров’я людини продукт. Не варто підігрівати вже зварене яйце або приготуваний раніше омлет.

Інакше корисні мікроелементи, що містяться в них, залишаться в мізерній кількості, зате у страві будуть дуже шкідливі для здоров’я токсини і канцерогенні речовини.

Страви з картоплі стають шкідливими при неодноразовому підігріві. Причина такого явища – в крохмалі, яким багатий картоплю. При підігріві крохмаль розпадається під впливом високих температур і стає шкідливим для організму.

Так що намагайтеся вживати тільки свіжоприготовані страви!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh