Авторські статтіЗдоров'я

Лікарі ясували, які продукти не можна повторно нагрівати

Лікарі стверджують, що одного разу приготована і повторно розігріта їжа втрачає багато своїх корисних якостей, а іноді і зовсім перетворюється на шкідливу їжу.

В стравах можуть утворюватися шкідливі для організму речовини, які здатні завдати шкоди не тільки органів травлення.

Фахівці не рекомендують заново піддавати їжу термічній обробці – особливо приготовану з буряка, м яса, грибів, яєць та картоплі.

Буряки повністю втрачають свої вітаміни при подальшому нагріванні.

М’ясо при додатковій термічній обробці втрачає значно кількість своїх смакових якостей. Але головне – при цьому відбувається розщеплення легкозасвоюваних білків.

Так як м’ясо належить до довго і важко перетравлюється продуктів, то з втратою цінних білків воно перетворюється в небезпечну для органів травлення їжу. Як і м’ясо, гриби містять у своєму складі білки. Отже, повторна термічна обробка перетворює їх у шкідливий для здоров’я людини продукт. Не варто підігрівати вже зварене яйце або приготуваний раніше омлет.

Інакше корисні мікроелементи, що містяться в них, залишаться в мізерній кількості, зате у страві будуть дуже шкідливі для здоров’я токсини і канцерогенні речовини.

Страви з картоплі стають шкідливими при неодноразовому підігріві. Причина такого явища – в крохмалі, яким багатий картоплю. При підігріві крохмаль розпадається під впливом високих температур і стає шкідливим для організму.

Так що намагайтеся вживати тільки свіжоприготовані страви!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України