Касьянов: Нам треба бути готовими підхопити владу, коли нинішні зроблять ноги

Перше, що треба зробити – перестати освячувати годину Майдану. Майдан треба переосмислити, визнати поразкою, винести уроки. Тільки так можна по-справжньому перемогти.

Майдан був світлим годиною нашому житті, але якщо б він не програв, не прийшло б темний час реваншу. А винні в цьому тільки ми.

Звідси друга – порошенки, гройсманы, луценки, ахметови винні в наших бідах лише частково. Як ті козли, яких пустили в місто. А хто пустивши?.. Пустили мі, пустило кріпосне більшість – малоосвічене, неэрудированное, влачащее жебрацьке існування від получки до получки. Більшість ніколи не було вільним. Маніпулювати таким більшістю легко, досить телевізора і дрібних подачок до виборів.

Тому третє – годі й сподіватися виграти вибори. “Демократичні” вибори в нашій країні саме виграються – як шашкова партія на дошці. До відповідального, усвідомленого вибору вільних громадян це не має ніякого відношення. Участь у виборах за правилами правлячої плутократії тільки легітимізує цей обман і продовжує агонію режиму, який…

Неодмінно впаде. Це четверте. Тому що державна система тотального злодійства й обману не може довго існувати з такими вродженими вадами. Вона б давно розсипалася в прах, якщо б ми самі, своїми недоведеними до логічного кінця протестами, незавершеними Майданами, своєю участю в “виборах”, і постійним бажанням обманюватися не підтримували цей шахраюватий труп в жизнеподобном стані.

П’ятдесят п’яте – нам треба бути готовими підхопити владу, коли нинішні зроблять ноги. Треба мати надійних, через бездіяльність компетентних в різних галузях і регіонах, відданих Україні людей у необхідній кількості, щоб замінити ними рассыпающийся державний апарат. Треба добре розуміти, що робити далі – як повернути окуповані території, як лібералізувати економіку, як приборкати злочинність, як в найкоротші терміни покінчити з бідністю і звести до мінімуму корупцію. Треба виробити цілі модернізації країни; мати чітку, лаконічну, конкретну програму дій.

Шосте. Потрібні люди. Люди з принципами. З чистою історією – не злодії, не бандити, не розжиріли чинуші, не відсунуті від годівниці “політики”. Не авантюристи, і не популісти. Люди, які підписуються не під тимошенко, саакашвілі, бойко – розрахунки на швидкі дивіденди, а розділяють принципи – не красти, не брехати, захищати свободу, і воювати за Україну.

Сьоме. Взяти владу неважко. Нелегко після цього залишитися людьми.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh