Лікарі США закликають батьків до відмови від «намист смерті»

Так вони називають спеціальні пристосування для того, щоб у немовлят прорізувалися зубі. Як виявилося, вони дуже небезпечні.

Тепер лікарі США закликають батьків до відмови від придбання і використання цих «намист смерті». При цьому споживачам пропонується безліч найрізноманітніших цих пристроїв.

Останнім часом в моді стали «гризунки», які закріплюються навколо шиї. Лікарі США б’ють на сполох. Це новомодний винахід становить величезну небезпеку для немовляти.

З допомогою нього він може не тільки занести в свій організм інфекцію. Дуже виразною є і смерть від самоуодушення. В країні вже зафіксовано кілька таких випадків, які спровокували новомодні буси.

Рада вчених полягає в тому, щоб новоспечені батьки зовсім відмовилися від всіх сучасних пристроїв, що сприяють прорізуванню зубів.

Набагато більш дієвими і безпечними є старі і перевірені способи. Гумові кільця або дідівський метод масажу ясен малюка чистими пальцями.

Період прорізання зубів у дітей триває від 4 до 6 місяців. Саме в цей період дитина може багато чого потягнути собі в рот. За цим треба уважно стежити.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh