Авторські статтіЗдоров'я

Лікарі США закликають батьків до відмови від «намист смерті»

Так вони називають спеціальні пристосування для того, щоб у немовлят прорізувалися зубі. Як виявилося, вони дуже небезпечні.

Тепер лікарі США закликають батьків до відмови від придбання і використання цих «намист смерті». При цьому споживачам пропонується безліч найрізноманітніших цих пристроїв.

Останнім часом в моді стали «гризунки», які закріплюються навколо шиї. Лікарі США б’ють на сполох. Це новомодний винахід становить величезну небезпеку для немовляти.

З допомогою нього він може не тільки занести в свій організм інфекцію. Дуже виразною є і смерть від самоуодушення. В країні вже зафіксовано кілька таких випадків, які спровокували новомодні буси.

Рада вчених полягає в тому, щоб новоспечені батьки зовсім відмовилися від всіх сучасних пристроїв, що сприяють прорізуванню зубів.

Набагато більш дієвими і безпечними є старі і перевірені способи. Гумові кільця або дідівський метод масажу ясен малюка чистими пальцями.

Період прорізання зубів у дітей триває від 4 до 6 місяців. Саме в цей період дитина може багато чого потягнути собі в рот. За цим треба уважно стежити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України