Авторські статтіНовини

На кордоні України не спадає потік іноземних громадян

Статика вказує на сталу тенденцію до збільшення кількості іноземних громадян, які перетинають український кордон.

27 мільйонів осіб. На кордоні України не спадає потік іноземних громадян

Днями Державна прикордонна служба України інформувала про продовження зростання загального пасажиропотоку, який оформили охоронці кордону. З початку року цей показник становить 93 мільйони громадян і з урахуванням часу, що залишився у грудні, може перевищити 100 мільйонів осіб за рік. Варто зауважити, що 29% від усієї кількості нині оформлених прикордонниками громадян складають іноземці, а це 27 мільйонів осіб.

Статика вказує на сталу тенденцію до збільшення кількості іноземних громадян, які перетинають український кордон. Сьогодні цей показник також не спадає. Для прикладу, у 2014-2015 рр. прикордонники оформили по 26 мільйонів іноземців, а у 2016 році – 27 мільйонів іноземних громадян.

Привабливою Україна залишається для іноземців і сьогодні. В даний час кількість іноземців, які перетинали український кордон, є на рівні 2017 року.

Аналіз пропускних операцій показує різноманітність країн з яких їдуть до нас іноземці, а також розширення кола громадянства гостей, які прибувають в Україну.

Найбільше в Україну в’їжджали звісно громадяни Молдови (4,1 млн.), Білорусі (2,5 млн), Росії (1,5 млн), та Польщі (1 млн). Також значний потік спостерігався з Угорщини (828 тис.), Румунії (645 тис.), Ізраїлю (296 тис.), Словаччини (294 тис.) та Туреччини (287 тис.).

У той же час співробітники Держприкордонслужби фіксують збільшення поїздок в Україну громадян Великобританії (+33 тис.), США (+30 тис.), Німеччини (+25 тис.), Данії, Естонії, Латвії, Франції, Швеції, Канади (збільшення від 5 тис. до 7 тис.), Іспанії, Італії, Литви, Чехії, Китаю (збільшення від 10 тис. до 15 тис.) та Саудівської Аравії і Японії (+ по 3 тис.). Загалом зафіксовано більше 1 мільйона перетинів кордону в нашу країну громадянами з цих країн.

Також варто відмітити, що у порівнянні з минулим роком іноземці, перетинаючи український кордон, значно більше почали віддавати перевагу повітряному сполученню, де фіксується зростання їх кількості на 22%. Всього через авіаційні пункти пропуску прослідувало 4,8 мільйона іноземних громадян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України