Новини з Австрії

В Австрії був побитий рекорд кількості щеплень за добу, лікарі скаржаться на виснаження – більшість задумується над зміною професії

В даний час в Австрії налічується 30.866 активних випадків коронавіруса (субота). Кількість хворих на 100 000 населення – 111,2. Видужало 585 091 В лікарнях – 959, з них 422 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 110. Вакцинувалися 3 617 262 чоловік. 12,57% населення Австрії вже має повний захист.

Відразу після вакцинації CoV в пункті вакцинації у Флорідсдорфі в п’ятницю ввечері у чоловіка стався алергічний шок. За даними Віденської медичної асоціації, чоловікові загрожувала «серйозна смертельна небезпека». У пацієнта виникли гострі спазми в правій руці, правій стопі і скронево-нижньощелепного суглоба. Лікар, який знаходився на місці, зміг стабілізувати стан чоловіка. Він розпізнав алергічну реакцію, негайно ввів високі дози кортизону і антигістамінні препарати. Через 20 хвилин стан чоловіка покращився. Про всяк випадок його доставили в лікарню для роз’яснень. Віце-президент Медичної асоціації Йоханнес Штайнхарт подякував лікареві і команді. «Миттєві зразкові дії врятували цій людині життя. Я вдячний всім колегам, які в своїй повсякденній роботі доводять, що люди в нашій країні можуть покластися на своїх лікарів ».

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 111,2. Цей показник, як і раніше найвищий в Форарльбергу (186,6) та Штирії (146,3). Найнижчий показник у Бургенланді – 62,2. Число захворювань також падає. Протягом 24 годин було зареєстровано 1 233 нових випадки зараження. В суботу був побитий рекорд кількості щеплень за один день. Вчора вакцинувалися майже 100 000 чоловік. На сьогоднішній день першу дозу отримали більше двох мільйонів чоловік, або 29,4 відсотка населення.

Пандемія корони залишила глибокий слід в робочій силі віденських лікарень. З 8 200 працюючих лікарів лікарень у Відні, згідно великомасштабного опитуванням, проведеним Медичної асоціацією, кожен другий скаржиться на фізичне (52 відсотки) і психологічний (53 відсотки) виснаження. 52 відсотки опитаних вже думали про зміну роботи, 18 відсотків думають про це часто або дуже часто. Гінголд теж б’є на сполох: «Тільки у Відні понад 1 500 лікарів розглядають можливість відмовитися від виконання обов’язків через поточну завантаженість». За словами лікаря, це буде мати «руйнівні наслідки для Відня».

Фото: ORF

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України