Авторські статтіТехно

LG продемонструє нову функцію передачі звуку за допомогою дисплея. Відео

У моделі G7 ThinQ LG використали резонатор всередині смартфона для поліпшення звуку. Згідно з останніми чутками, виробник в телефоні G8 робить ще крок уперед і не потребуватиме якихось динаміках взагалі.

Очікується, що G8 стане першим флагманським смартфоном LG 2019 року і буде володіти особливою функцією. Це ті, що Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer), добре обізнаний тіпстер у минулому, стверджує, що дізнався зі своїх джерел. За їхніми словами, велика інновація LG G8 називається «Звук за допомогою дисплея».

У OLED-телевізори Crystal Sound LG вже використовує цю технологію і не встановлює в телевізорах традиційний гучномовець. Замість цього звук генерується так званим «збудником», що використовує дисплей в якості мембрани динаміка. Це забезпечує кристально чистий звук, відповідний назві, але не вистачає басів, принаймні, на телевізорах. Сама вібрація непомітна.

Втім, залишається сумнівним, як LG буде реалізовувати цю технологію в G8. На відміну від OLED-телевізорів, дисплей смартфона стискається щодо щільний корсет, що означає, що вібрація також передається на корпус і може бути неприємною в довгостроковій перспективи.

Замінить ця технологія звичайний гучномовець або вона винна буде використовуватися тільки для телефонії? Що стосується останнього, то дійсно можна виключити верхню панель, завдяки різноманітним можливостям розміщення фронтальної камери. Але це вимагає особливої технології? Адже навіть у вузьких краях рамки все більше і більше смартфонів легко поміщають динамік.

Ймовірно, пройде кілька місяців, перш ніж LG уявити G8. Однак до тих пір виробник напевно знову порушити апетит до смартфону за допомогою невеликих тізерів. Цікаво, чи звук з технологією вібрації екрану одним з них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.