Авторські статті

Ленінопад на Черкащині триває

За сьогодні, 22.02.2014 року – в Умані, Монастирищі, Маньківці, Каневі, Лисянці, селі Колодистому на Тальнівщині, Смілі, Звенигородці, Золотоноші, Чорнобаї, Шполі, Христинівці не стало пам’ятників катові та сифілітику.

Пишаюся громадою, яка їх зносила. Вдячний керівникам організацій “Свободи” в цих містах і районах, що ініціювали знесення. Дякую за чітке виконання наказу Залишилися пам’ятники в Драбові, Катеринополі та Кам’янці. Ну і по селах ще є, тому роботи і для мене вистачить. Доречі, сьогодні мене було достроково звільнено з-під домашнього арешту Пам’ятники Леніну – це як пам’ятники нашому рабству, це пам’ятники засновнику режиму, що тероризував українців тоді та вбивав українців ще позавчора. Пам’ятники Леніну – це ніби пам’ятники режимові Януковича, кийкам “Беркуту”, кастетам тітушок. Зносячи ці пам’ятники – ми позбавляємося від рабства, символічно відмежовуємося від поразництва і знищуємо символи режиму Леніна-Сталіна… – Януковича.

Тримаймось! Революцію ми здійснили. Тепер важливо зберегти її надбання, почати змінювати Систему, а не змінити таблички на кабінетах.

Прикріплюю фотографії зі знесення пам’ятників члєніну по області.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України