Авторські статті

Кожного нелюда, який убивав чи катував людей, чекає заслужена кримінальна відповідальність

“Я ініціюю передачу кримінальних справ за фактами вбивств мирних протестувальників до Генеральної прокуратури України. За дорученням нового Голови Верховної Ради буде створено слідчу групу представників СБУ і МВС України, і кожного нелюда, який убивав чи катував людей, чекає заслужена кримінальна відповідальність. Кожного, хто віддавав злочинні накази, починаючи з командирів і закінчуючи катом України Януковичем, буде покарано”, – заявив на Майдані Незалежности 22 лютого 2014 року уповноважений парламенту з контролю за діяльністю Генпрокуратури свободівець Олег Махніцький.

Націоналіст повідомив протестувальникам про доручення Генеральній прокуратурі виправдати всіх героїв Майдану, яких намагалися притягнути до криміналу. Натомість до передбаченої законом відповідальности буде притягнуто Г.Кернеса, М.Добкіна та решту сепаратистів, а також колишнього начальника Генерального штабу, який доручив вводити війська на Майдан.

“Коли Україна здобула незалежність, компартійна номенклатура хизувалася, що тоді не пролилася кров. Але вони двадцять три роки пили кров з українського народу! Перемога над ними та їхніми наступниками дісталася тепер дуже великою кров’ю. А сьогодні пішов у відставку тиран Янукович – парламент відправив його у минуле і, гадаю, що скоро ми відправимо його у буцегарню”, – заявив уповноважений парламенту з контролю за діяльністю Генеральної прокуратури України свободівець Олег Махніцький.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.