Авторські статтіЗдоров'я

Легке очищення жовчного міхура

У жовчному міхурі накопичується жовч, яка надходить з печінки, а потім вивільняється в тонкий кишечник.

Жовчний міхур, поряд з іншими органами людського організму, відіграє дуже важливу роль у нормальному функціонуванні організму. Адже якщо жовч буде виводитися неправильно, то почне отруювати спочатку печінку, а потім і весь організм.

Це все позначається на загальному самопочутті та виникнення різних захворювань.

У цій статті ми розповімо про найбільш ефективні способі очищення жовчного міхура. Вони можуть використовуватися як для лікування, так і для профілактики.

Очищення жовчного міхура – методика зцілення

Очищення жовчного міхура лимонним соком, є дуже складним, але ефективним способом очищення.

Тривалість одного курсу не повинна бути менше одного тижня. За два-три дні до початку курсу, потрібно щодня ставити очисні клізми. Щодня, протягом всього курсу очищення Ви повинні випивати раз в дві години, 12 склянок холодної очищеної води з додаванням соку одного середнього лимона.

У проміжках між вживанням лимонної води, необхідно пити свіжий буряковий, морквяний або огірковий сік. Але набагато ефективніше суміш з усіх цих трьох соків, для її приготування потрібно змішати один літр морквяного соку з 500 мл бурякового і огіркового соку.

Лимонний сік здатний розчиняти і виводити з організму камені, які знаходяться в жовчному міхурі. Необхідно відзначити, що протягом всього часу чищення міхура можуть проявлятися болі в животі, що само по собі є лише ознакою очищення. Альо при побічні ефекти і сильних болях припиніть очисний курс і зверніться за консультацією до Вашого лікаря!

Буряковий сік

З допомогою цього чудового засобу Ви можете позбутися від всіх жовчних каменів в самі короткі терміни. При цьому, Ви не тільки не відчуєте ніякого дискомфорту, але також і омолодите свій організм!

Схема очищення досить проста: варимо кілька очищених середніх головок буряків до отримання кашки (приблизно 7-8 годин). Потім, після охолодження відвару (він повинен бути густим і схожим на сироп) він вже придатний для наших процедур.

Щодня, два-три рази за 30 хвилин до їжі приймайте цей сироп по половині склянки. Тривалість очищаючого курсом – приблизно 10-12 днів. За цей час сироп з буряка розчиняє і виводить камені з організму!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України