Новини

У львівському ресторані більше 10-ти охоронців жорстоко побили двох бійців АТО

У Львові десять охоронців ресторану напали на двох військовослубовців, які попросили адміністрацію закладу вимкнути російську попсу.

“Воїни українсько-російської війни з грудня випадково зустрілись у Львові. Обидва вони не місцеві мешканці, а того не знаючи міста, щоб відсвяткувати свою зустріч, вони пішли у «Страгород».

Один з військових, Володимир Гапун, підійшов до адміністратора закладу, культурно попросив його вимкнути російську попсу, однак прохання було проігнороване”, – повідомляє Варта1 з посиланням на очевидців.

Згодом один із військовослужбовців навіть запропонував гроші діджею, якщо той змінить музику. Після чого на ветеранів напало десять охоронців закладу.

Згідно з повідомленням, правоохоронці які прибули на місце одягнули на учасників АТО наручники та доставили їх у Личаківський райвідділ поліції.

«У неофіційній розмові з поліцейськими вдалось з’ясувати, що до них зі «Старгороду» щодоби надходить за три-п’ять викликів. Адміністрація ресторану так «реагує» на прохання не вмикати в час війни російськомовну музику. Тобто люди роблять зауваження, у «Старгороді» викликають поліцію, а правоохоронці згодом відпускають людей, бо зрозуміло, що у діях відвідувачів цього закладу немає нічого кримінального», – повідомляє видання з посиланням на одного з політиків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України