Новини з Австрії

Після спеки у понеділок з вівторка в Австрію прийде похолодання та дощі

У понеділок вперше в цьому році була досягнута 30-градусна відмітка, але тепер літо робить ще одну перерву

Вже у вівторок на заході почнеться дощі, а в середу негода пошириться на всю Австрію. Як завжди для періоду «крижаних святих» (Eisheilige), температура різко впаде. Справжнє поліпшення погоди очікується тільки з кінця наступного тижня.

Ранок вівторка принесе сонячну, але також і вітряну погоду на північній околиці Альп і на сході країни

Перші щільні хмари помітні тільки на південному заході. Іноді там падають і перші краплі дощу. Більш густі хмари, а також дощі та зливи поширяться від Форарльберга до Зальцбурга і Верхньої Австрії і від Східного Тіролю до Каринтії. Поки що в східній половині залишиться сонячно і сухо. Ранні температури опускаються до 7-17 градусів, максимальні значення з заходу на схід 17-30 градусів.

У середу циклон принесе сильну хмарність, а також дощі та зливи

На північній стороні Альп дощі йтимуть безперервно, а іноді і дуже інтенсивно. Ранні температури досягнуть від 6 до 15 градусів, максимальні денні температури тільки від 12 до 18 градусів.

У День Вознесіння на північній стороні Альп і на півночі будуть переважати густі хмари і йти дощі. Далі на схід і південь буде іноді сонячно. Ймовірність злив тут значно нижче, і навіть на східних і південно-східних рівнинах буде сухо. Ранні температури досягнутий тільки шести-одинадцяти градусів, а максимальні денні температури всього 10-18 градусів.

У п’ятницю погода поступово заспокоїться, і повітряні маси знову стануть теплішими. Однак, особливо в горах, протягом дня знову буде значно посилюватися тенденція до грозових злив. Втім далеко від гір буде сонячно. Вітер помірний, з півдня на захід. Ранні температури піднімуться до 4-10 градусів, максимальні – від 14 до 20 градусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України