Після спеки у понеділок з вівторка в Австрію прийде похолодання та дощі

У понеділок вперше в цьому році була досягнута 30-градусна відмітка, але тепер літо робить ще одну перерву

Вже у вівторок на заході почнеться дощі, а в середу негода пошириться на всю Австрію. Як завжди для періоду «крижаних святих» (Eisheilige), температура різко впаде. Справжнє поліпшення погоди очікується тільки з кінця наступного тижня.

Ранок вівторка принесе сонячну, але також і вітряну погоду на північній околиці Альп і на сході країни

Перші щільні хмари помітні тільки на південному заході. Іноді там падають і перші краплі дощу. Більш густі хмари, а також дощі та зливи поширяться від Форарльберга до Зальцбурга і Верхньої Австрії і від Східного Тіролю до Каринтії. Поки що в східній половині залишиться сонячно і сухо. Ранні температури опускаються до 7-17 градусів, максимальні значення з заходу на схід 17-30 градусів.

У середу циклон принесе сильну хмарність, а також дощі та зливи

На північній стороні Альп дощі йтимуть безперервно, а іноді і дуже інтенсивно. Ранні температури досягнуть від 6 до 15 градусів, максимальні денні температури тільки від 12 до 18 градусів.

У День Вознесіння на північній стороні Альп і на півночі будуть переважати густі хмари і йти дощі. Далі на схід і південь буде іноді сонячно. Ймовірність злив тут значно нижче, і навіть на східних і південно-східних рівнинах буде сухо. Ранні температури досягнутий тільки шести-одинадцяти градусів, а максимальні денні температури всього 10-18 градусів.

У п’ятницю погода поступово заспокоїться, і повітряні маси знову стануть теплішими. Однак, особливо в горах, протягом дня знову буде значно посилюватися тенденція до грозових злив. Втім далеко від гір буде сонячно. Вітер помірний, з півдня на захід. Ранні температури піднімуться до 4-10 градусів, максимальні – від 14 до 20 градусів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh