В Австрії уряд оголосив правила послаблення карантинних обмежень, які будуть діяти з 19 травня

В даний час в Австрії нараховується 28 606 активних випадків коронавіруса (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення – 100,1. Видужало 589 003. У лікарнях – 865, з них 409 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 137. Вакцинувалося 3 665 516 осіб. 12,91% населення Австрії вже має повний захист.

У понеділок після консультацій з федеральними землями австрійський уряд оголосив правила відкриття, які будуть застосовуватися з 19 травня.

«Через дев’ять днів життя знову стане більш барвистим», – сказав віце-канцлер Коглер.

Постанова діє з 19 травня по 30 червня 2021 року. Правила для зборів, роботи з молоддю, першокласного спорту, торгівлі і ярмарків закінчуються 16 червня.

63-річний чоловік був умовно засуджений до дев’яти місяців в Лінці за спробу нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Він намагався навмисне заразити свою дружину вірусом, а також напав і завдав їй фізичної шкоди. Підсудний з Mühlviertel захворів Covid-19 в листопаді і був поміщений на карантин. За словами його колишньої дружини, яка в той час все ще жила з ним в одному будинку, він постійно утримувався від носіння вдома засобів захисту рота і носа. Крім того, він продовжував кашляти в її сторону і навіть використовував її рушник. Другий судовий процес пройшов над 85-річним чоловіком з Бургенланда, який поїхав з лікарні додому на громадському транспорті в листопаді, незважаючи на інфекцію CoV. Він закінчився в понеділок виправдувальним вироком. Пенсіонер не знав про це через свій вік, постановив суд Айзенштадта.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 100,1. Це число найбільше в Форарльберг (164,4) та Штирії (137,4). Найнижчий показник у Бургенланді – 52,0.

Фото: OÖG / APA / picturedesk.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh