Авторські статтіФотогалерея

Фотографії маніпулюють світом – приклади

Факти, що доводять, що фотографії можна міняти і маніпулювати ними на свою користь давно, відомі всім. Як би там не було, іноді навіть найменша деталь здатна змінити сенс фото. Ось 23 шедевра, які доводять цю істину як не можна краще.

1. Вежа Сютро в Сан-Франциско. Висота: 300 м. Чим не корабель-привид, який пливе у хмарах?

2. Ця фотографія краще всього пояснює політичні інтриги і фото-маніпуляції.

Фотографія керує світом! 3. Зліва: фотографія профілю. Праворуч: реальність. 4. Що це…!? Котяча паща… 5. Не суди по першому враженню 6. Хлопець виглядає стурбованим.

Дивлячись на фото праворуч, все розумієш. 7. Дизайн перил Вестмінстерського мосту в Лондоні 8. Здається, шикарний знімок з відпустки! Або…?! 9. Жінка і красива будівля.

Що відбувається над нею? 10. Акула чи птах? Сам вирішуй. 11. Хочеш збільшити груди? Коліна допоможуть! Хоча б на фотографії… 12. «Як же здорово розслаблятися біля басейну!» vs. «Жарт. У мене немає життя». 13. «Він хотів бути голим на фото, але мені все одно». 14. «Мій хлопець сфотографував мене, поки я спала!!!» — Якщо б дівчина помітила дзеркало на задньому плані… 15. Він просто хотів купити піджак. Тільки піджак, ніяких штанів!

16. «Обожнюю свою нову зачіску! Тат, що вважаєш? Шлю тобі селфи!» Домашній арешт!

17. Ці двоє далеко підуть, щоб зробити ідеальне фото з відпустки. «Невдала» частина фотографії видалена.

18. «ЛОЛ, Він застав мене сплячим«. Хм… правда?

19. Верхня фотографія не передає істинного сенсу.

20. Знову ж…не судіть по першому враженню.

21. Дівчина просто фарбується перед дзеркалом, але її тінь збиває з пантелику. 22. Чоловік, закушуючи, просто став не в тому місці… 23. «Випадкове» фото сплячої дівчини. Але дзеркало на нижній фотографії відкриває правду. Фотографія керує громадською думкою — висновок, який можна зробити, поглянувши на ці знімки. Поділіться цими кумедними фотографіями зі своїми друзями!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.