Подорожі

Додаткові послуги, якими можна безкоштовно скористатись у літаку

Ми не завжди знаємо про все те добро, яким можемо скористатися, подорожуючи різними транспортними засобами. Наприклад, є речі, які ми можемо отримати в літаку абсолютно безкоштовно, і Dobremisto вирішило дізнатися про них детальніше.

У наступному польоті можна звернутися за цими неочевидними бонусами до бортпровідників.


Екскурсії в кабіну пілота

Виявляється, багато пілотів раді провести для дітей (і не тільки) міні-екскурсію після того, як літак приземлився.

Добавка

Якщо ви летите рейсом з включеною їжею, то можете попросити добавку, якщо після того як всі пасажири були обслужені, щось залишилося. Це багато в чому залежить від часу відправлення. Наприклад, на пізніх нічних рейсах багато пасажирів відмовляються від їжі.
А ще замість пропонованих зазвичай чаю або кави можна попросити гарячий шоколад, газовану воду і соки.

Ліки і бинти

На всіх літаках є аптечка з самими затребуваними ліками. А також бинтами для невеликих порізів. Бортпровідники також навчені робити з пакетів льодові компреси для травм.
Допомога в пошуку лікаря

Якщо у пасажира раптово виникла гостра проблема зі здоров’ям, бортпровідники зможуть допомогти вам швидко знайти медичного працівника на борту. Для цього вони зроблять відповідне оголошення по гучномовному зв’язку. А деякі авіалінії навіть здійснюють програму, яка надає лікарям додаткові милі, якщо вони заявлять про себе до польоту.

Обмін місцями

Бортпровідники часто допомагають пасажирам обмінюватися місцями, якщо у них є на це час. Так що просите їх про це відразу після посадки в літак. Вас можуть попросити почекати, поки всі не зайняли свої місця або лайнер не набрав крейсерську швидкість. Так само як і можливість пересісти з економ-класу в бізнес-клас.

Вологі серветки

Потік пасажирів, що проходить через літаки щодня, перетворює відкидні столики, підлокітники і різні кнопки в розсадник мікробів. Якщо ви хочете почистити свій простір, попросіть у бортпровідника кілька вологих серветок, які зазвичай є на борту.

Алкоголь

Багато авіакомпаній пропонують на довгих міжнародних перельотах безкоштовні алкогольні напої.


Корисні дрібниці

На міжнародних рейсах зазвичай є запас навушників, ручок, шкарпеток, гральних карт, пов’язок для очей, зубних щіток, пасти і т. д. Про це можна ввічливо дізнатися у свого бортпровідника. Якщо все це в наявності є, відмовити вам у цих дрібницях не повинні, неважливо, яким класом ви летите. А щоб дітям не було нудно, для них знайдуться фломастери, розмальовки, пазли, головоломки і т. д.
Діти до 2 років можуть подорожувати без місця, і якщо ви летите з немовлям, то у вас є можливість попросити у бортпровідника люльку.

Вода

Проходячи передпольотний контроль, пасажири змушені вилити воду зі своїх пляшок. Однак не поспішайте викидати саму пляшку. Більшість авіаліній готові наповнити її водою, так що прощай, зневоднення!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України