Видалення татуювань лазером визнано найбільш безпечним

Експерти в області охорони здоров’я радять людям, особливо молодим, видаляти татуювання за допомогою лікування лазером. Ця процедура є більш безпечною і сприяє профілактиці різноманітних захворювань шкіри.

Як повідомляють медичні працівники, метод Alma-Q є найбільш безпечним та ефективним для лікування пігментних проявів і видалення багатобарвних малюнків на шкірі. Подібний спосіб характеризується більшою швидкістю дії і більшою глибиною проникнення для отримання чудових клінічних результатів.

Лазерна процедура допомагає позбутися від пігментних плям, веснянок, зводячи до мінімуму ризик пошкодження навколишніх тканин.
За інформацією, отриманою в ході наукових досліджень, щороку приблизно 10-15 тисяч осіб страждають від різних проблем зі здоров’ям, що виникають після видалення татуювань. Подібні неприємності включають в себе шкірні алергії, хвороби крові, а також шкірні інфекції. Лазер високої потужності ідеально підходить для усунення темних і яскравих татуювань. В процесі лікування чорнило механічно руйнується, при цьому вдається уникнути термічного ушкодження та загрози утворення рубців або гіпо-пігментації.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh