Авторські статтіТехно

Видалення татуювань лазером визнано найбільш безпечним

Експерти в області охорони здоров’я радять людям, особливо молодим, видаляти татуювання за допомогою лікування лазером. Ця процедура є більш безпечною і сприяє профілактиці різноманітних захворювань шкіри.

Як повідомляють медичні працівники, метод Alma-Q є найбільш безпечним та ефективним для лікування пігментних проявів і видалення багатобарвних малюнків на шкірі. Подібний спосіб характеризується більшою швидкістю дії і більшою глибиною проникнення для отримання чудових клінічних результатів.

Лазерна процедура допомагає позбутися від пігментних плям, веснянок, зводячи до мінімуму ризик пошкодження навколишніх тканин.
За інформацією, отриманою в ході наукових досліджень, щороку приблизно 10-15 тисяч осіб страждають від різних проблем зі здоров’ям, що виникають після видалення татуювань. Подібні неприємності включають в себе шкірні алергії, хвороби крові, а також шкірні інфекції. Лазер високої потужності ідеально підходить для усунення темних і яскравих татуювань. В процесі лікування чорнило механічно руйнується, при цьому вдається уникнути термічного ушкодження та загрози утворення рубців або гіпо-пігментації.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України