Авторські статті

Лавров зробив заяву про переговори з Києвом та бойові дії

Міністр закордонних справ росії терорист лавров заявив, що Кремль не має наміру переривати бойові дії в Україні, навіть у разі початку переговорів із Києвом.

За даними росЗМІ, про це Лавров заявив, коментуючи домовленості, які нібито обговорювалися у Стамбулі.

“Ми не будемо на період переговорів робити будь-які паузи в бойових діях. Процес повинен йти”, – заявив Лавров.

Він також кивнув у бік Пекіна і заявив, що Китай має ініціативу глобальної безпеки, яка перегукується з думками Кремля. Крім того, росія вимагає – заборонити в Україні існування військових баз та навчань за участю третіх країн за винятком випадків згоди всіх “країн-гарантів”, включаючи РФ та Китай.

Також лавров згадав, що було обговорено долю Харкова та інших регіонів України.

“Треба відсувати лінію, з якої вороги можуть по нас бити. Харків тут відіграє важливу роль… Реалії стали іншими: у нас тепер є “4 споконвічні регіони”, – заявив лавров.

“Гарантії” нібито передбачали, що захоплені частини України, зокрема, окупований півострів Крим та Донбас мають належати Російській Федерації.

“У цьому “стамбульському документі” були гарантії… Границею серйозності вважалася стаття 5-я Вашингтонського договору про створення Північно-Атлантичного альянсу. на Крим та Донбас, що, загалом, означало, що їх чіпати не можна, бо жодні гарантії не діють”, – заявив Лавров.

При цьому Лавров заявив, що попередження про те, що РФ найближчими роками, у разі поразки України, нападе на країни НАТО, є нібито “нагнітання загрози”, “частиною хитромудрого плану вибивання грошей у своїх парламентів на продовження війни”.

Глава російського МЗС заявив, що країна-агресор не довіряє Україні

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України