Авторські статтіТехно

Lamborghini наймає нових працівників для випуску позашляховика Urus

Керівництво італійської машинобудівної компанії Lamborghini почала реалізацію програми по найму нових співробітників для початку будівництва позашляховиків Urus. Прийом заявок почався на офіційному сайті компанії, повідомляє голова компанії Стефан Вінкельман.

Lamborghini починає пошук нового штату співробітників для серійного будівництва нового позашляховика Urus. Як повідомляє керівник корпорації Стефан Вінкельман, відділ кадрів на даний момент активно займається пошуком висококваліфікованих інженерів і дизайнерів для здійснення задуманого, запуск серійного будівництва першого позашляховика компанії намічений на початок 2018 року.

Вінкельман зазначає, що команда розробників надає особливу увагу інвестуванню в проект, особливо роблячи акцент на найманні кваліфікованих співробітників. На даний момент планується також розширити виробничі потужності заводу для більшого виробництва Lamborghini Urus, в тому числі, для більш якісного складання новинок. За непідтвердженими відомостями, що керівництво компанії має намір найняти додатково 500 чоловік, тоді як загальне число співробітників на даний момент налічує 600 осіб.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.