Вийшла книга «Ламаючи стереотипи»: діалог між Ізраїлем і християнським світом

В Єрусалимі російською мовою вийшла книга радника віце-спікера Кнесету доктора Елі Нахта «Ламаючи стереотипи», присвячена аналізу сучасного стану діалогу між Ізраїлем і християнським світом. Розповідає сам автор.

Елі Нахт є одним з членів лобі з розвитку і зміцненню контактів з християнськими громадами в ізраїльському Кнесеті. Примітно, що це лобі було створено в 2004 році вихідцем з СРСР депутатом Юрієм Штерном, а потім його очолювали два ортодоксальні юдеї рабин Бені Алон і адвокат Давид Ротем. Книга являє собою аналіз юдейсько-християнського діалогу. Переломним моментом у розвитку цього діалогу, на думку Елі Нахта, був Другий Ватиканський собор, а також візити до Ізраїлю Папи Павла VI, Івана Павла II, Бенедикта XVI і Франциска.

Книга «Ламаючи стереотипи» стала своєрідним продовженням роботи Пінхаса Полонського «Єврейський погляд на християнство. Дві тисячі років разом», додаючи до богословсько-теоретичного аналізу огляд практики суспільно-політичного діалогу між єврейським та християнським світами.

Джерело: Радіо Ватикану

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh