Техно

L3 Harris виграє контракт на 120 мільйонів доларів на модернізацію електронних пристроїв подавлення перешкод Космічних сил США

Космічні сили США уклали з приватною компанією L3Harris Technologies контракт на 120,7 мільйонів доларів на модернізацію наземного блоку перешкод зв’язку, який використовується для блокування супутникових передач супротивників.

Контракт, оголошений 22 жовтня, стосується модернізації системи Counter Communications System Block 10.2, яка зараз працює на базі космічних військ Петерсон, штат Колорадо; База космічних сил Ванденберг, Каліфорнія; Станція космічних сил на мисі Канаверал, Флорида; та засекречені місця дислокації за кордоном.

Згідно з оголошенням про контракт, L3Harris оновить 16 одиниць до 2025 року. Командування космічних систем космічних сил заявило, що це конкурсна нагорода, і було отримано дві пропозиції.

ВПС США вперше розгорнули систему контркомунікацій у 2004 році, щоб запобігти радіоелектронній боротьбі з перешкодами, які інші країни використовували для зриву американських супутників. Оновлений CCS Block 10.1 був розроблений у 2014 році. L3Harris є головним підрядником для обох версій 10.1 і 10.2.

У березні 2020 року Космічні сили оголосили про розгортання версії 10.2 і назвали Систему контркомунікацій «першою системою наступальної зброї в Космічних силах Сполучених Штатів».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України