Новини з Австрії

Через пандемію невакцинованих в Австрії задумуються над посиленням коронавірусних обмежень

Число нових випадків зараження коронавірусів продовжує зростати. В Австрії вони наближаються до 4 000.

Канцлер Олександр Шалленберг оголосив про зустріч з міністром охорони здоров’я Вольфгангом Мюкштейном і губернаторами земель для обговорення подальших кроків. «На вихідних ми приймемо чіткі рішення. Нічого не виключено », – запевнив новий канцлер. Заява про заходи буде зроблено в 22-00.

Після того, як у четвер в Австрії зареєстрували майже 3 700 нових випадків захворювання, знову постало питання про необхідність єдиних заходів у всіх федеральних землях :

«Які кроки ми зробимо щодо тих, хто вагається і відкладає справи на потім? Ми легко можемо зіткнутися з пандемією невакцинованих».

Для невакцинованих в найближчі місяці все буде складно

Шалленберг знову повторив заклик до вакцинації, а також до спільних дій відносно тих людей, які все ще не наважуються імунізуватися.

Новий дельта-варіант вірусу корони поширюється все більше і більше. Мутація також прибула до Австрії. За словами дослідників вона, ймовірно, буде на 10-15 відсотків більше заразна, ніж вихідний варіант Delta. Більше 30 випадків варіанту Delta Plus «AY.4.2» вірусу вже виявлені і в альпійській республіці.

Бургомістр Відня вже оголосив про продовження більш суворих заходів і після 31 жовтня. Незважаючи на стабільну ситуацію з зараженнями, Відень і раніше буде вимагати маску FFP2 в роздрібній торгівлі та правила 2G в нічний гастрономії.

У ситуації з короною в Європі в цілому спостерігається неоднорідна картина. «Деякі держави вже відміняють заходи», – сказав канцлер Шалленберг, маючи на увазі Данію. Тим часом, сьогодні Латвія починає черговий локдаун, а з Румунії, повідомляють про страшні цифрах інфекцій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.