Львівський завод Електронтранс переміг в тендері на поставку 10-ти низькопідлогових 30-ти метрових трамваїв до Києва

Спільне українсько-німецьке підприємство (СП) “Електронтранс” (Львів) перемогло в тендері КП “Київпастранс” на поставку 10 од. 30-метрових самохідних повністю низькопідлогових трамвайних вагонів, запропонувавши їх за 497,962 млн грн при очікуваній вартості закупівлі 503 млн грн.

Згідно з результатами проведеного у вівторок аукціону в системі ProZorro, первинна пропозиція “Електронтранс” становила 502,992 млн грн, але на другому раунді ціна була знижена до 497,962 млн грн і залишалася такою до кінця аукціону : https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-25-000585-b

Другий учасник торгів, ТОВ “Торговий дім УКВЗ-Україна” (Київ), дилер російського Усть-Катавського вагонобудівного заводу, спочатку пропонував вагони за 502,998 млн грн і знизив її до 497,968 млн грн, тобто різниця з переможцем склала 6 тис. грн.

Термін поставки трамвайних вагонів – з 1 травня до 31 грудня поточного року.

Цікаво, що компанія «УКВЗ-Україна» все ж була допущена до електронного аукціону, навіть незважаючи на те, що вона є дилером російського Усть-Катавского вагонобудівного заводу, який потрапив під європейські та американські санкції. Зазвичай в тендерній документації вказують умови, які забороняють брати участь в тендері підприємств з країни-агресора або використання в конструкції закуповуваної техніки вузлів і агрегатів, виготовлених в країні-агресорі.

СП “Електронтранс” – завод з виробництва трамваїв, тролейбусів і електробусів, створений німецькою фірмою TransTec F&E Vetschau UG та українською компанією ТОВ “Автотехнопроект”.

“Електронтранс” (Львів) входить до концерну Електрон.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh