Авторські статтіДуховне

Курсанти-учасники АТО здійснили паломництво до Гошівської ікони Матері Божої

28-29 жовтня 2017 року відбулося паломництво курсантів-учасників АТО Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного до Гошівської чудотворної ікони Матері Божої. Участь у цій духовній мандрівці взяло 60 курсантів, яких супроводжували військові капелани о. Андрій Хомишин та бр. Юрій Балух. Відбулась проща за підтримки Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Прибувши у Гошів, усі піднялись до василіанського монастиря на Ясній Горі, який має більш ніж 500-річну історію. Кожен мав добру нагоду під час екскурсії дізнатись чимало цікавого про сам монастир, а головне помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері. Далі паломники завітали до монастиря Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, де мали змогу духовно збагатитись, оскільки ввечері відбулись молитовні чування, духовні розважання, прочани молились Божественну Літургію за мир в Україні, здоров’я рідних та знайомих. Кожен мав можливість приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Від імені паломників капелани подякували сестрам за їхню відкритість, за те, що вони так тепло і гостинно зустріли військових та надали їм нічліг. Нагадаємо, що сестри вже не вперше радо відкривають двері свого реколекційного дому для військових прочан.

На завершення учасники духовно-пізнавальної мандрівки побували в Закарпатті, де відвідали замок Паланок в Мукачеві та взяли участь в екскурсії містом, а також відвідали термальні води в урочищі Косонь, Берегівського району, Закарпатської області.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України