Курсанти Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького продовжують навчання в умовах карантину

Персонал академії відповідально ставиться до умов дотримання гігієни та проведення необхідних заходів.

Кожен ранок в академії починається з огляду, температурного скринінгу та опитування курсантів про самопочуття. У разі виявлення курсантів з симптомами вірусної інфекції, їх госпіталізують для подальшого обстеження та лікування. Медичний нагляд персоналу забезпечують 18 висококваліфікованих лікарів.

Територія навчального закладу оброблена дезінфекційними засобами, в місцях проживання та в начальних корпусах постійно проводиться вологе прибирання з антисептичними розчинами.

В резерві академії понад 8 літрів дезрозчину та більш ніж 5 тисяч розчинних таблеток для обробки приміщень (1 таблетка на 10 літрів води).

Курсанти використовують антисептичні засоби для рук та забезпечені засобами індивідуального захисту (медичними масками). Запас масок складає більш як 9 тис. Також резерв масок поповнюється силами власного швейного цеху.

Скорегований режим харчування — у їдальні курсанти отримують свіжу цибулю, овочеві салати, фрукти, збільшено кількість продуктів, які містять вітамін С. Також військовослужбовці забезпечені запасом питної води. Всі працівники їдальні проходять щоденний медогляд та забезпечені масками й медичними рукавичками. Сформовано резерв медичних рукавичок — 8 тис. пар.

Навчання в Національній академії проходить виключно дистанційно, контакти викладачів з курсантами виключені.

Життя продовжується, продовжується боротьба з вірусом, і перемога залежить від того, наскільки відповідально кожен буде дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки!

Курсанти Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького продовжують навчання в умовах карантину

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh