Епідеміологічний стан у Державній прикордонній службі України

Військовослужбовці Державної прикордонної служби України продовжують виконання завдань з охорони державного кордону в умовах карантинних обмежень запроваджених в Україні з метою протидії розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Власне, знаходячись на передньому рубежі у пунктах пропуску, персонал відомства перебуває в зоні ризику, адже щоденно зустрічає і контактує з тисячами людей, які прибувають в Україну, в тому числі з країн, де фіксуються захворювання на коронавірус.

Аби уберегти здоров’я всі прикордонники, які долучаються до контрольних процедур, забезпечені засобами індивідуального захисту. При цьому керівництво служби постійно контролює наявну в органах охорони кордону кількість засобів захисту та їх своєчасне поповнення.

Разом з тим медичний персонал відомства постійно відстежує стан здоров’я кожного військовослужбовця, а також забезпечується негайна ізоляція особового складу, який долучався до температурного скрінінгу та перевірки документів осіб, у яких після перетину кордону діагностували захворювання.

При цьому для оперативного реагування на загрози і не допуску поширення захворювання серед прикордонників, Держприкордонслужба постійно підтримує зв’язок з МОЗ та центрами громадського здоров’я на предмет обміну інформаціє щодо осіб у яких підтвердилося захворювання.

Загалом, від середини лютого, під спостереженням медиків перебувало близько 300 прикордонників. А станом на 7 квітня через контакт з особами, хворими на коронавірусну інфекцію в ізоляції та під спостереженням медиків перебувають понад 60 військовослужбовців Держприкордонслужби.

Відомчі заклади охорони здоров’я за умови надходження готові приймати хворих на коронавірус з легким та середнім перебігом захворювань, а Головний військово-медичний клінічний центр – із більш тяжким перебігом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh