Право

Епідеміологічний стан у Державній прикордонній службі України

Військовослужбовці Державної прикордонної служби України продовжують виконання завдань з охорони державного кордону в умовах карантинних обмежень запроваджених в Україні з метою протидії розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Власне, знаходячись на передньому рубежі у пунктах пропуску, персонал відомства перебуває в зоні ризику, адже щоденно зустрічає і контактує з тисячами людей, які прибувають в Україну, в тому числі з країн, де фіксуються захворювання на коронавірус.

Аби уберегти здоров’я всі прикордонники, які долучаються до контрольних процедур, забезпечені засобами індивідуального захисту. При цьому керівництво служби постійно контролює наявну в органах охорони кордону кількість засобів захисту та їх своєчасне поповнення.

Разом з тим медичний персонал відомства постійно відстежує стан здоров’я кожного військовослужбовця, а також забезпечується негайна ізоляція особового складу, який долучався до температурного скрінінгу та перевірки документів осіб, у яких після перетину кордону діагностували захворювання.

При цьому для оперативного реагування на загрози і не допуску поширення захворювання серед прикордонників, Держприкордонслужба постійно підтримує зв’язок з МОЗ та центрами громадського здоров’я на предмет обміну інформаціє щодо осіб у яких підтвердилося захворювання.

Загалом, від середини лютого, під спостереженням медиків перебувало близько 300 прикордонників. А станом на 7 квітня через контакт з особами, хворими на коронавірусну інфекцію в ізоляції та під спостереженням медиків перебувають понад 60 військовослужбовців Держприкордонслужби.

Відомчі заклади охорони здоров’я за умови надходження готові приймати хворих на коронавірус з легким та середнім перебігом захворювань, а Головний військово-медичний клінічний центр – із більш тяжким перебігом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України