Новини з Австрії

Курйозна місія спецназу Кобра в австрійському Тіролі за нейтралізацію оскаженілої корови викликала скандал

Втеча з бійні корова в Матрей-ам-Бреннер (округ Інсбрук-Ленд) змусила в середу викликати місцеву владу поліцейський спецназ Кобра для вирішення проблеми.

«Корова повинна була бути забита на бійні, але втекла при навантаженні», — сказав представник поліції, підтвердивши повідомлення в онлайн-виданні «Tiroler Tageszeitung». Тварина вела себе дуже агресивно, поранила одну людину і заблокувала залізничні колії і тому довелося викликати спецназівців. Вони прибули на вертольоті і застрелили оскаженілу тварина.

Відео інциденту викликало хвилювання в мережі, так як Кобрі знадобилося кілька пострілів, щоб застрелити корову. Як показують дослідження, у звичайних поліцейських точність ураження при використанні зброї становить всього 20 відсотків. Для громадськості стало новиною, що і співробітники елітного підрозділу «Кобра» не виглядають набагато точніше — вони зробили аж сім пострілів, щоб вбити корову. Пізніше до критиків приєдналися активісти організації з захисту тварин «Чотири лапи», які вважають , що ветеринарії або мисливці повинні були бути використані для більш гуманної нейтралізації тварини.

«Як довго нам доводитися використовувати такі методи дикого заходу в Австрії?» — обурена Мартіна Плуда з «Чотирьох лап», назвавши це «стратою» тварини.

За матеріалами:https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України