Духовне

Курія Апостольського екзархату в Італії відвідала Центральний інститут матеріального забезпечення священників

22 липня 2021 року був позначений ще однією важливою подією. Працівники Курії Апостольського екзархату: протосинкел о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ, директор юридичного відділу о. д-р Анібал Соутус і економ о. Юрій Іванюта – здійснили візит до Центрального інституту матеріального забезпечення священників (Istituto Centrale per il Sostentamento del Clero). Від Інституту в зустрічі взяли участь його президент монсеньйор Луїджі Тесторе та керівники інших відділів.

Курія Апостольського екзархату в Італії відвідала Центральний інститут матеріального забезпечення священників

Центральний інститут для забезпечення кліру є однією з установ Конференції єпископів Італії. Його місія – надання справедливої матеріальної підтримки священникам у їхньому душпастирському служінні. Варто зазначити, що більшість священнослужителів Екзархату отримують фінансове забезпечення саме від цього Інституту.

Питання, які обговорювалися під час зустрічі, стосувалися матеріального забезпечення одружених священнослужителів Екзархату та їхніх сімей. Окрім того, представники Курії ознайомили президента Інституту з особливостями служіння душпастирів, які, окрім того, що опікуються українськими вірними, часто надають вагому допомогу італійським парафіям. Вони також розповіли монсеньйору Луїджі про екуменічну місію УГКЦ і подарували книжку «La missione ecumenica delle Chiese Orientali cattoliche d’Europa oggi», яка є плодом З’їзду східних католицьких єпископів Європи, що проходив 12-14 вересня 2019 року в Папській українській колегії святого Йосафата в Римі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України