Австрія не буде приймати біженців з числа прибулих на Сицилію з Лівії

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц у своєму листі італійському колезі прем’єр-міністра Італії Джузеппе Конте заявивши про відмову Австрії прийняти біженців з числа 450, які прибули в минулу суботу на двох кораблях в порт на Сицилії.

Такий лист було направлено Курцем у відповідь на заклик італійської влади про розподіл тягаря надання «притулку» прибулих з Лівії біженців серед країн Європейського союзу.

У своєму листі австрійський канцлер зазначив, що з 2015 року в Австрії було подано понад 150 тисяч прохань про надання притулку від прибулих мігрантів. Виходячи з кількості біженців, які прибули до Австрії, до чисельності її населення, республіка знаходиться в числі найбільш «гостинних» держав Європейського союзу, в той час як інші країни-члени Євросоюзу ухвалили на багато менше біженців. Саме тому, за словами Курца, «Австрія не буде брати участь у додатковому перерозподіл».

Між тим готовність прийняти частину біженців з числа прибулих на Сицилію заявила Німеччина, Іспанія, Португалія, Мальта і Франція. Вони візьмуть по 50 біженців, ще 20 нелегалів готова прийняти Ірландія.

Відзначимо, 14 липня італійське судно і британський військовий корабель взяли на борт понад 400 мігрантів з дерев’яного судна з біженцями з Лівії. У той же день прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте запропонував розподілити 450 врятованих в Середземному морі біженців з країн Євросоюзу. Після згоди п’яти країн прийняти більше половини з майже 450 врятованих біженців влади Італії дозволили двом кораблям, на яких перебувають мігранти, зайти в порт Поццалло на Сицилії.

Як повідомляється, прокурор сицилійського міста Рагуза почав розслідування щодо капітана судна, який раніше притягувався до відповідальності за контрабанду, і десяти членів екіпажу. Серед іншого, всі вони підозрюються в причетності до загибелі чотирьох з трьох десятків мігрантів, стрибнув у відкрите море перед кораблями, що входять в систему Frontex. За наявною інформацією, біженці з Лівії для перетину Середземного моря платили за квиток до 10 тисяч євро.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh