Новини

Кияни будут спати спокійно під захистом нової поліції

Не так давно було прийнято рішення, що Україні потрібна нова Національна Гвардія. Результати не змусили довго чекати і вже 4 липня присягу на вірність Батьківщині прийняли 2000 молодих патрульних, які в той же вечір вирушили на своє перше чергування по столиці, повідомляють новини України http://gazeta.ua/.

Всі співробітники, які працювали в старих органах патрулювання, потрапили під скорочення. Вступити в лави нової патрульної служби можна лише подавши заяву і взявши участь у конкурсі. Ті міліціонери, які добровільно не захотіли працювати за новою системою або не пройшли конкурс, будуть звільнені за будь-яких обставин.

Поліція чи міліція?

Саме так. Нашими захисниками тепер будуть не міліціонери, а поліцейські. Багато хто навіть називає їх на американський манер – копи. Шанс стати справжнім поліцейським був у кожного хлопця і дівчини. Єдиною умовою став лише вік – від 21 до 35 років і наявність водійських прав. Далі відбір відбувався на конкурсній основі. Всього заявки подали понад 33 тисяч чоловік. За вимогами кваліфікації і первинній перевірці до тестів були допущені понад 20 тисяч. А це означає, що на одне місце патрульного в Києві претендували 10 осіб.

Учасники, які успішно пройшли тестування основних навичок, фізичної підготовки, тест на особисті якості та медичне обстеження, стали курсантами. Підготовка проходила на території київського інституту МВС і тривала 10 тижнів.

Тепер на вулицях столиці можна буде побачити охоронців порядку, які дуже нагадують випускників «Поліцейської академії». Чорна форма, симпатичний кашкет, модні окуляри і, звичайно, жетон. А найприємніше, що кияни більше не побачать пузатих і нахабних міліціонерів у спітнілих сорочках. Всі патрульні – молоді хлопці та дівчата, на яких, як мінімум, приємно подивитися. Крім цього, нова патрульна служба буде виконувати свою роботу, пересуваючись по місту на нових сучасних автомобілях Toyota Prius.

До роботи! Як перший день служби сколихнув новини і всіх жителів міста. 

4 липня до служби приступили 2000 молодих патрульних. Вулиці Києва більше нагадували кадри з американського фільму, а гості і жителі столиці не втрачали можливості сфотографуватися з новими героями. О 21:00 розпочалося перше офіційне патрулювання, яке пройшло досить успішно. Незабаром, такі патрульні служби будуть організовані і в інших великих містах України.

Звичайно, дуже скоро ейфорія від краси і молодості патрульних пройде, і вони стануть звичайними служителями порядку. Сподіваємося, що молодим поліцейським вдасться заслужити довіру своїх городян і взаємодіяти з ними на умовах абсолютної співпраці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України