Новини

Кутова кухня: коли ергономічність, функціональність і стиль єдині

Функціональність кухні формується меблями. Вона має бути місткою, зручною у використанні, створеною з міцних та екологічних матеріалів. Знайти такі конструкції просто, набагато складніше вибрати варіант розміщення, де все буде під рукою, у легкій доступності. Ще одне завдання — не програти в боротьбі за вільні сантиметри, віддавши все меблевим елементам. Як це зробити? Розбираємося.

Кутове планування та його переваги

Якщо ви хочете зробити приміщення ергономічним та раціонально використовувати простір, вибирайте на сайті https://www.dybok.com.ua/ua/catalog/kutovi-kuhni кутові кухні. Це ідеальне рішення для маленьких і просторих кімнат, яке звільняє протилежний кут для організації обідньої зони. Але це не єдина перевага. Інші плюси кутових кухонь:

  • компактність. Вони займають мало місця, але при цьому створюють достатню кількість робочих поверхонь і систем зберігання;
  • ергономічність. Саме за умови такого планування найлегше слідувати «правилу трикутника», де вершини формують холодильник, мийка та плита. Це найзручніший варіант розміщення предметів, при якому все знаходиться під рукою;
  • раціональне використання простору. Кутовий гарнітур створює робочу зону. Напроти можна організувати місце для обіду. Це прекрасний спосіб зонувати простір та створити кілька куточків зі своїм особливим настроєм;
  • робочий кут. Ця частина приміщення часто залишається незадіяною. Але кутове планування робить її «робочою». У кутку нерідко встановлюють раковину або сушку для посуду, що звільняє додаткові робочі поверхні;
  • універсальність. Всупереч тому, що таке планування здебільшого вибирається для маленької кухні, його можна використовувати в просторому приміщенні. Кутове розташування доповнюється островом, який буде служити робочою поверхнею або обідньою зоною.

Єдиний недолік полягає в тому, що такий варіант не підходить для вузьких приміщень. В інших випадках ви створюєте функціональний і зручний у використанні куточок, раціонально використовуєте вільний простір, отримуєте багато місця в кімнаті та систем зберігання для кухонних предметів.

Рекомендації з облаштування

Оформлення кута — основна складність, з якою можна зіткнутися при такому розташуванні елементів. Найпоширеніший варіант — мийка. Залежно від виду її зміщують вліво або вправо. У верхній частині кута монтують шафи й полиці. Головне — передбачити відкривання дверцят, щоб вони не заважали й не закривали доступ до інших систем зберігання.

У центральній частині просторої кухні можна поставити обідній стіл зі стільцями. Якщо площа не дозволяє так «розгулятися», використовуйте протилежний кут. А в зовсім маленьких кухнях доцільно організувати обідню зону біля підвіконня або на ньому.

Вашої уваги вимагає також освітлення. Одним центральним елементом не обійтися. У маленькій кухні від нього навіть можна відмовитися, замінивши на вбудовані споти. Використовуйте підсвічування над робочою зоною, акцентуйте увагу на обідньому столі за допомогою освітлювального приладдя. Не бороніть потокам природного світла. Такого мінімального сценарію буде достатньо.

Кутові кухні в інтернет-магазині «Дубок»: продумані до дрібниць

Якщо вам потрібні кухонні гарнітури з продуманими елементами, стильні й функціональні, скористайтеся послугами компанії «Дубок». Вона пропонує великий асортимент комплектів у різних колірних і стилістичних рішеннях.

В інтернет-магазині представлені меблі від кращих виробників: «БМФ», MebelStar, VIP-Master. Ви можете підібрати варіанти для просторої або маленької кухні, купити їх з доставкою по країні або взяти в кредит на вигідних умовах. Компанія пропонує різні види модульних кухонь, з яких ви можете зібрати свій ідеальний гарнітур. На всі конструкції поширюється гарантія. Кожен комплект відтворює сучасне бачення ергономіки, стилю й функціональності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України