Новини

Кому і чому потрібна контекстна реклама

Контекстна реклама виступає важливим інструментом для роботи сучасного інтернет-маркетингу. Завдяки рекламі вдається донести користувачам точне повідомлення від компанії та дати відповідь на пошуковий запит

Такий вид рекламних сповіщень не є нав’язливим для людини, і вона сама вирішує, чи реагувати на інформацію. Компанія Uaateam займається інтернет-маркетингом, а фахівці пояснюють, як за допомогою налаштування контекстної реклами вдається підняти бізнес замовника на новий рівень. На сторінці uk.uaateam.agency можна надіслати запит, щоб отримати детальнішу інформацію про всі послуги.

В сьогоднішніх реаліях важливо, аби про компанію була інформація в інтернеті. Тим, хто прагне отримувати високий прибуток, знаходити нових клієнтів та партнерів, потрібно правильно заявити про себе, виділитися з-поміж інших представників такого ж сегменту бізнесу. Контекстна реклама в інтернеті ціни допомагає у цьому та має безліч переваг:

 • спокійно сприймається людьми, тому що допомагає знайти відповідь на запит;
 • сприяє залученню нових клієнтів за короткий період після запуску;
 • рекламою просто управляти у дистанційному режимі (збільшувати, зменшувати, призупиняти на деякий час).
 • гнучкість налаштування: показ у певний час доби, налаштування демонстрації реклами під певну дату чи географічну локацію;
 • замовник платить за переходи користувачів на сайт;
 • завдяки системам веб-аналітики просто виміряти ефективність різних видів реклами.

Для власників бізнесу контекстна реклама є простим та ефективним інструментом для збільшення доходів.

Налаштування контекстної реклами у компанії Uaateam

Звернувшись у компанію Uaateam, клієнти мають можливість замовити разове налаштування реклами чи повне супроводження акаунта. Разове налаштування передбачає проведення рекламних заходів для певних послуг чи категорій товарів. Спеціалісти протягом одного тижня відстежуватимуть динаміку та ефективність кампанії після налаштування реклами. Супровід акаунта передбачає, що фахівці повністю беруть його під контроль створення та оптимізацію всіх рекламних дій, працюють над покращенням контенту, розробляють та запускають нові рекламні заходи.

Замовники гарантовано отримують швидке та ефективне рішення поставлених задач, результативну рекламу, збільшенні об’ємів продажів.

Реалізація проектів відбувається за такою схемою:

 • вивчення продукту;
 • аналіз ринку та конкурентів;
 • збір семантики та формування ключових слів;
 • створення оголошень та проведення рекламних кампаній;
 • перевірка стратегії та запуск реклами.

Співпраця з професійним агентством дозволяє отримати зростання кількості транзакцій на 80%, збільшення прибутку на 60%, а ріст показника ROAS на 270%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України