Новини

Курси англійської з нуля – «Англійська Хелен Дорон»

Основні принципи методики викладання англійської Helen Doron English полягають у проведенні інтерактивних уроків, зацікавленості та максимальному залученні дитини. Заняття на курсах англійської мови для дітей у Полтаві засновані на дивовижній здатності малюків сприймати інформацію воістину у величезних обсягах.

Англійська для малюків від народження

Вивчення англійської для дітей у Полтаві побудовано таким чином, щоб активувати різні напрямки розвитку дитини: комунікативний, ігровий, руховий, дослідницький, музично-художній. Особливості методики «Англійська Хелен Дорон»:

  • Сприйняття англійської мови як другої рідної – завдяки повному зануренню в англомовне середовище.
  • Ігрова форма англійської для найменших – прослуховування пісень, віршів, скоромовок, зміна різних видів активностей кожні 5-6 хвилин.
  • Розвиток творчих здібностей малюків – завдяки створенню повноцінного розвиваючого освітнього середовища.

Рівні знання англійської мови

У навчальному центрі англійської для дітей у Полтаві розроблено спеціальні програми, які відповідають віковим психологічним та фізіологічним особливостям дітей. Нині розроблено 20 унікальних програмних курсів Helen Doron English:

  • Англійська з нуля – для немовлят. Багаторазове повторення та прослуховування англійських слів, коментування повсякденних дій та назв предметів англійською.
  • Цікава англійська для дошкільнят – різноманітні ігрові форми навчання, вивчення віршів та пісеньок, скоромовок, перегляд англійських мультфільмів. Формування багатої мовної бази перед школою.
  • Уроки англійської для дітей – молодші школярі навчаються вільно читати, закріплюють правильну вимову, вивчають основи граматики та правила англійської мови.
  • Курси англійської мови для дітей у Полтаві – просунута програма для підлітків, комплексне вивчення English, шліфування вимови, вивчення культурної спадщини англомовних країн, створення молодіжних тематичних проєктів, спілкування з однолітками з інших країн.

Helen Doron English – з впевненістю у майбутнє

Англійська непомітно стає для дітей такою ж природною, як і рідна мова – без уявних перекладів, створення додаткових конструкцій при спілкуванні, без безглуздого зубріння іноземних слів. Викладачі англійської не фіксують увагу на помилках дітей, навпаки – доброзичливо підтримують та мотивують.

Завітайте на безплатне пробне заняття в навчальному центрі англійської мови, щоб оцінити переваги Helen Doron English та обрати програму для вашої дитини!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України