Новини

Курси англійської мови онлайн

Володіння англійською мовою стало необхідністю для людей різного віку та роду занять. Серед сотень шкіл важко знайти ту, де навчання буде давати ефект вже після перших уроків. Онлайн-школа Friends втілює передові методи вивчення мови, працює з сертифікованими викладачами.

Чому вчити англійську онлайн ефективно?

Чимало студентів віддають перевагу офлайн навчанню, мотивуючи це живим спілкуванням з викладачем, проте уроки по Скайпу, розроблені методистами Friends, дають такий самий ефект, маючи додаткові переваги:

  • Не потрібно витрачати час на дорогу до школи.
  • Для навчання можна використовувати будь-який гаджет: телефон, планшет, ноутбук.
  • Відвідувати заняття можна з будь-якої точки світу, де є інтернет.
  • Можливість ставити питання викладачу у реальному часі.
  • Невеликі групи, завдяки чому увагу приділяють кожному студенту.

До курсу підібрані всі роздаткові матеріали, тому витрачати час на пошук додаткових джерел інформації не потрібно.

Що пропонує школа Friends

Команда Friends має досвід роботи у звичайному режимі роботи та здійснює навчання курси англійської мови онлайн у віддаленому форматі. З чого ж розпочати вивчення мови? З тесту на рівень володіння англійською. Таким чином легше визначитися, у якій групі заняття будуть найбільш ефективними.

Навчання проходить у невеличких групах 4-6 людей, де кожен зможе пройти опитування, поставити питання учителю. Молоді викладачі впроваджують сучасні методи викладання, включають у заняття елементи гри для кращого засвоєння складного матеріалу.

Студент має можливість обрати групу для навчання:

  1. Заняття у міні-групах. Два уроки на тиждень по встановленому графіку, рівні вивчення мови Beginner-Advanced.
  2. Індивідуальні заняття. Навчання за персональною програмою, підготовка до іспитів. Рівні Beginner-Advanced.
  3. Розмовні клуби з носієм мови. Можливість навчатися людям з різним рівнем володіння англійською, відвідування вільне (за попереднім записом).

Наприкінці курсу відбувається фінальне тестування. Студенти, які набрали від 70% правильних відповідей, отримують сертифікат. На сайті можна ознайомитися з відгуками користувачів, щоб переконатися у ефективності навчання. Та найголовніше — кожен може відвідати безкоштовне пробне заняття, щоб самостійно оцінити методику викладання.

Записатися просто на офіційній сторінці школи. Оплату можна робити двома частинами. Після реєстрації на сайті у кожного студента з’являється особистий кабінет, де можна керувати процесом навчання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України