Новини

Компанії Ковальська побудує новий завод з виготовлення газобетонних виробів

Компанія Ковальська спеціалізується на виготовленні будівельних матеріалів та забезпеченні повного циклу будівельних робіт. Вона зводить будівлі житлового та комерційного призначення. Особливість роботи полягає у втіленні в життя проектів різноманітної складності з дотриманням усіх необхідних міжнародних норм та стандартів. Організація вважає своєю місією забезпечувати всебічний розвиток будівельної галузі України.

За попередній рік в бюджет надійшло 378 млн грн від ПБГ Ковальська. Сьогодні група включає тринадцять підприємств, які працюють над видобутком сировини, виготовленням будівельної продукції та спорудженням нерухомості. У свій розвиток та на потреби модернізації компанія минулого року спрямувала більше 800 млн грн.

Новий завод з виготовлення газобетонних виробів від компанії Ковальська

Промислова група Ковальська розширює діяльність на Заході України, зокрема свою продукцію пропонує придбати за допомогою онлайн магазину за адресою https://shop.kovalska.com/. В проекті компанії  будівництво нового заводу, який спеціалізуватиметься на виготовленні газобетонних блоків. Він буде знаходитися у Львівській області. Згідно попередніх підрахунків, розмір інвестицій становитиме 45 мільйонів доларів США.

За словами генерального директора Сергія Пилипенка, новий виробничий комплекс розташовуватиметься на площі в 15 га. Планова потужність становитиме 500 тис. кубометрів продукції на рік, а після впровадження другої — більше одного мільйона.

Щодо обладнання заводу: буде застосоване нове автоматизоване європейське устаткування. Завдяки потужностям заводу вдасться забезпечити робочими місцями до трьох сотень працівників. Також запуск виробництва вплине на розвиток регіону, адже забезпечить місцевий бюджет надходженнями від сплати податків.

Чому будівництво нового заводу важливе для Львівського регіону

Компанія входить до трійки найбільших виробників газобетону на території України. Будівництво нового заводу зможе задовольнити попит на продукцію по всьому Західному регіону. Це зумовлено наявністю якісного піску у кар’єрі в с. Розвадів (Львівська обл.), покладами гіпсового каменю на території Галичини. Ці компоненти незамінні для виготовлення бетону. Завдяки близькому розташуванню та розвиненій системі логістики нестачі сировини для безперервного виробництва не виникатиме.

Розвиток дорожньої інфраструктури країни забезпечить швидку доставку гозобетону по всіх будівельних майданчиках країни. У планах налагодження поставки продукції у Європу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.