Війна РФ проти України

Курських мобілізованих повернули до частини після погроз їхніх дружин

У російському Курську дружини мобілізованих встояли бунт, після чого їх чоловіків мобілізованих повернули до частини. Жінки приїхали на кордон з Україною і пообіцяли, що вирушать на війну, якщо чоловіків не повернуть назад. Про це розповіла «сирені» одна із мешканок Курської області.

Зазначається, що на передовій залишається ще одна рота мобілізованих із Курської та Воронезької областей. Чмобіків не забезпечили питною водою та харчуванням, а зі зброї у них — по одному автомату та близько 100 набоїв на 20–30 осіб. При відході з позицій по ним стріляють ті ж російські солдати.

Як пише theins.ru, вночі на 9 листопада понад 20 родичів мобілізованих з Воронезької, Курської та Білгородської областей приїхали до військової частини в прикордонному білгородському місті Валуйки і вимагали повернути до росії своїх чоловіків, які потрапили під обстріл у Макіївці Луганської області. Пішки назустріч родичам вирушили близько 159 тих що вижили з чотирьох бригад, несучи поранених. За словами близьких, усі мобілізовані прикріплені до «неіснуючої» частини 11097.

Нагадаємо, що вчора,10 листопада, у вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з півдня надходять добрі новини, 41 населений пункт уже звільнили захисники України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України