Війна рф проти України

Курсант, який вижив у катастрофі АН-26 вирішив продовжити навчання і стати військовим пілотом

20-річний курсант Харківського університету Повітряних сил В’ячеслав Золочівський який єдиний дивом вижив в страшній катастрофі Ан-26 в Чугуєві, вирішив продовжити навчання і стати військовим пілотом

В’ячеслав Золочевський навчається у Харківському національному університеті повітряних сил. Курсант розповів, що буде продовжувати навчання на обраній спеціальності, попри трагедію, що з ним трапилась. Він заявив, що після закінчення реабілітації збирається наздогнати своїх однокурсників у навчанні й не буде відступати від своєї мети.

“Я зробив свій вибір і вирішив продовжити навчання в університеті за обраною спеціальністю. У мене попереду кілька тижнів реабілітації, після чого я буду наздоганяти навчальну програму”, – сказав курсант.

15 жовтня йому вручили медаль “За військову службу” – єдиному живому з його групи …

Але те, що пережив сам В’ячеслав – це диво, диво одне на мільйон. При ударі літака об землю його викинуло з уламків машини – саме через це очевидці катастрофи говорили, що курсант вистрибнув з літака. В’ячеслав в результаті сильно кинуло об землю, але він не отримав жодного опіку і жодного перелому, а його травми і удари проходять.

І ось він знову готовий літати. Цвяхи б робити з цих людей … Ось це характер, – пише Юрій Бутусов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України