Війна рф проти України

Унаслідок авіакатастрофи під Харковом загинули щонайменше 20 людей

Літак «Ан-26» впав о 20:50 поблизу Чугуєва у двох кілометрах від військового аеропорту

Унаслідок авіакатастрофи під Харковом загинули щонайменше 20 людей, повідомило Міністерство внутрішніх справ України.

Сьогодні о 20:50 поблизу м. Чугуїв на відстані близько 2 км до військового аеропорту сталося падіння літака АН-26 ЗС України військової частини А 4104 з подальшим загоранням. Підрозділи МВС разом з військовими виконують свою роботу: на місці працюють рятувальники ДСНС. Район катастрофи очеплено поліцейськими. На літаку перебували військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені І.Кожедуба. За даними ДСНС України, станом на 21:45 18 загиблих та двоє тяжко поранених. О 21:55 пожежу літака ліквідовано. За інформацією диспетчера аеродрому на борту перебувало 28 осіб. Знайдено тіла 22 загиблих, 2 особи постраждало та пошуки чотирьох осіб тривають, – розповіли у міністерстві.

За даними відомства, літак «Ан-26» впав о 20:50 поблизу Чугуєва у двох кілометрах від військового аеропорту. Район катастрофи очепили поліцейські.

Водночас голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер заявляє в телеграмі, що загинули 22 людини, двоє вижили. За його даними, на борту були 28 людей, зокрема сім офіцерів та 21 курсант. Доля чотирьох людей невідома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України