Новини

Купити дитячі майданчики під час війни. Де замовити дитячий майданчик?

До повномасштабного вторгнення в Україні існувала велика мережа підприємств, які виготовляли дитячі майданчики та комплектуючі до них. Вони робили їх із високоякісних матеріалів, які були екологічно чистими та безпечними. Проте з початком війни багато підприємств з прифронтових територій вивезли свої виробництва за межі країні. Особливо багато підприємців перевезли фабрики з Сум, Харкова, Дніпра. Значна частина переїхала за кордон. Тому в певний момент постала проблема зменшення кількості виробників дитячих майданчиків в Україні.

Де замовити якісний дитячий майданчик?

Багато українців переїхали в Європу або на Американський континент. Там вони готові шукати гроші і допомогу для українських дітей. Стосується вона в тому числі і дитячих майданчиків: як для фізичного розвитку, так і для дітей з особливими потребами. Чимала кількість меценатів готові вкладати свої кошти для того, щоб виробники змогли запропонувати дітям дійсно якісні майданчики.

Проте пропозиція щодо виготовлення дитячих ігрових майданчиків зараз набагато зменшилася. Тому інколи потрібно довго чекати на виробництво товару, переплачувати, бо ціни теж зросли. Чимало виробників вирішили підвищити оплату своєї праці, адже тепер вони повинні наймати додаткових працівників для того, щоб опрацювати більшу кількість продукції. До того ж, зменшилася і кількість вітчизняних комплектуючих, а ті, що приїжджають з-за кордону, стали дорожчими.

Інвестицій в дитячі майданчики зараз досить багато і вони вливаються постійно. Але ж виробники люблять знаходити багато причин для того, щоб підвищувати вартість робіт. Але це не про Креатив Плей. Компанія не тільки зберегла довоєнне виробництво, але й продовжує активно розвиватися і завоювати нові ринки. Розуміючи, що потрібно виробляти все більше майданчиків, спеціалісти розробили свою схему роботи і пристосувалися до нових умов. Вони не стали підвищувати ціни на свою продукцію і виготовляють майданчики так само швидко як і до війни.

Як обрати дитячий майданчик?

За час війни в Україні було зруйновано тисячі якісних і абсолютно нових дитячих майданчиків. На тих територіях, де це можливо, відбуваються відновлювальні роботи. І сотні шкіл, садочків  і будинків потребують нових і безпечних місць для ігор. Це важливо не лише для фізичного, але й для ментального розвитку дітей.

Сучасні майданчики повинні бути зроблені з високоякісного і  екологічно чистого матеріалу, який буде безпечним. Діти мають грати там, де немає гострих кутів і де повністю безпечно. Для цього використовують пластик, деревину, покриту спеціальним розчинами. Виробники продумують дизайн, який би зацікавив дітей і при цьому був безпечний при використанні.

Майданчик роблять яскравими і сучасними. Вони повинні відволікати від проблем і дарувати радість. А фарба, якою їх покривають, не може вицвітати і втрачати барви. Такі матеріали використовують Креатів Плей, Noriya та Івент-База. Вони роблять все, щоб діти могли гратися на красивих, сучасних, якісних майданчиках без ризику травматизму.

До того ж, сучасні майданчики мають гумове покриття, яке значно спрощує догляд за малюками на майданчику і зменшує ризик отримати травму. Діти обожнюють майданчики від даних компаній, адже вони завжди яскраві, красиві та цікаві.

Звісно, є особливі майданчики, де можуть гратися діти з обмеженими фізичними можливостями. Вони потребують особливої уваги та правильного конструювання. Також чимало меценатів спонсорують відкриття майданчиків для дітей з різноманітними особливостями. На таких майданчиках діти можуть спілкуватися з друзями, розвивати дрібну моторику, вчитися рахувати, розрізняти кольори і виконувати інші важливі завдання.

Замовляючи дитячі майданчики в українського виробника, ви підтримуєте бізнес, економіку країни і даруєте дітям радість, адже якісні майданчики дуже важливі для правильного розвитку малюків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України