Новини

Де знайти двигун до мотоблока та запчастини до них у розпал ремонтного сезону

Як і всі технічні пристрої, мотоблок з часом зношується. Його компоненти можуть вимагати ремонту або заміни. За допомогою такої сільгосптехніки виконується багато різних завдань на дачі або в саду, і рано чи пізно власникам необхідно купувати та міняти запчастини для мотоблока, незалежно від потужності агрегату, його моделі чи виробника, щоб зберігати її у робочому стані. Аналогічно іншим деталям, двигун до мотоблока вимагає якісного обслуговування або заміни на відповідну модель у разі його неремонтопридатності.

Запчастини на мотоблок: що найчастіше вимагає заміни

Поломка деталі може статися з двох основних причин: знос у процесі природної експлуатації або через неправильне використання. Найчастіше власники мотоблоків стикаються з поломкою у трансмісії та мотора. Найбільш схильні до зносу і вимагають своєчасної заміни:

  • диски зчеплення;
  • ремені приводів;
  • вкладки шатуна;
  • карбюратор та паливні фільтри;
  • підшипники та сальники.

При підборі деталей важливо враховувати модель, технічні характеристики та розміри, а також перевіряти їхню сумісність вашою з технікою. Якщо вам важко самостійно вибрати та купити на мотоблок запчастини, то ви можете отримати консультацію у спеціалістів інтернет-магазину https://motoblok-tata.com.ua, які допоможуть вам підібрати потрібний товар.

Як вибирати двигун до мотоблока?

Коли старий силовий агрегат вийшов з ладу, і не підлягає ремонту або занадто слабкий, щоб справлятися з покладеними завданнями – необхідна його заміна. Залежно від виду палива, на якому працює мотор для мотоблока, він може бути бензиновим, дизельним, газовим та електричним.

Останній варіант найчастіше використовуються на міні-мотоблоках легкого класу. Дизельні вважаються найпотужнішими і мають підвищений моторесурс, але їх обслуговування та заміна комплектуючих коштує дорожче. Бензиновий двигун до мотоблока вважають оптимальним вибором, оскільки він: дешевший в обслуговуванні; запускається легко, навіть за поганих погодних умов; менше вага. Крім того, силові агрегати, що працюють на бензині, можуть бути двотактними та чотиритактними.

За своєю будовою, мотори для мотоблока є поршневими. Пристрій охолодження – повітряний та водяний. Ще одним важливим критерієм підбору є максимальний крутний момент, від якого залежатиме тяга техніки.

При виборі двигуна враховується: спосіб його запуску, тип охолодження, кількість та розташування циліндрів.

Де найкраще купити на мотоблок запчастини?

Звісно, в інтернет-магазині Motoblok-TATA, оскільки тут ви знайдете необхідні комплектуючі. Мотоблок – це техніка, що часто використовується, і деталі краще купувати від перевірених виробників, це дозволить продовжити його термін служби і забезпечить надійну роботу всього механізму. Компанія гарантує клієнтам:

  • великий вибір запчастин для сільгосптехніки;
  • доступні ціни, завдяки прямим постачанням від виробників;
  • професійну консультацію;
  • доставку по всій Україні.

У магазині представлений широкий асортимент товарів для сільськогосподарської техніки різного класу потужності, з прийнятними цінами та гарантією якості продукції.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України