Кримські татари не озброєні до зубів супермени і не можуть піти у партизанщину

Звернення.

Зараз багато українських ЗМІ смакують новина: “Меджліс вирішив співпрацювати з новою владою Криму”. Ці новини, звичайно ж, широко поширені в соціальних мережах.
Вважаю за необхідне охолодити натяки на зраду.

Отже:

1. Само собою, жодне ЗМІ не публікує новина про інше рішення Меджлісу, згідно з яким КОЖЕН член Меджлісу, який побажає йти працювати у владу, припиняє своє членство в Меджлісі.

2. Меджліс не став структурною частиною/одиницею влади Криму. Тому, абсурдно говорити про “входження Меджлісу у владу”.

3. Так, Меджліс прийняв рішення про направлення своїх представників у владу, щоб встановити діалог з нинішнім кримським урядом.

А тепер, у мене питання до всіх тих, хто все-таки продовжує сурмити про “співпрацю”.

1. Чому Україна досі не розірвала дипломатичні відносини з офіційною Москвою?

2. Чому на майданах всієї країни народ України не вимагає розірвання дип. відносин з РФ, причому масово і активно?

3. Чому так багато людей говорили про те, що українській армії не можна входити в Крим ? (Ах так, забув, адже це спровокувало б РФ на захоплення материкової частини України)

На ці питання відповісти неважко.

1. Україна не розірвала дипвідносини з РФ, оскільки необхідно хоча б мінімально підтримувати з нею (Москвою) діалог. (Та ну? А хіба це не колабораціонізм і зрада? Адже ця країна захопила частину нашої території…)

2. Народ не вимагає масово розриву дипвідносин з РФ, тому що більшість вважає правильним попередній відповіді. (І правда, навіщо нагнітати далі…)

3 . Зрозуміло, люди бояться подальшого вторгнення російської армії в Україну, адже це так жахливо і небезпечно. Адже на материковій частині є ВОНИ (люди), в першу чергу діти, а ще жінки і люди похилого віку… Вторгнення поставить під загрозу виживання весь народ…

Можливо хтось буде здивований, але, як не дивно, у більшості кримських татар такі ж відповіді на перераховані вище питання. Включає питання про те, чи варто встановити хоча б мінімальний діалог з нинішньою кримінальною владою Криму (у кількості аж двох представників).

Можливо, хтось буде також здивований тому факту, що кримські татари – це не озброєні до зубів супермени, а мирні люди, з такими ж побоюваннями, як і у людей на материковій частині України (тільки їх не 45 або 46 мільйонів, а всього – то близько 280 тисяч).

Правда, є все ж одна відмінність: у них ВЖЕ з’явилося все те, що ПОКИ (Слава Всевишньому) є предметом побоювань тих, хто проживає в незахоплених частини України.

І якщо хтось досі вважає, що кримські татари:

1. повинні були піти у партизанщину, залишивши свої сім’ї заручниками АБО.

2. повністю ізолювати себе від контактів з тими (див. влада РФ), у кого є і військові, і зброя, і велике бажання придушувати тих, хто виступить проти нових змін, то, говорити з такими людьми мені втім більше не про що.

Suleyman Baltaci

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh