Авторські статті

Кримські татари не озброєні до зубів супермени і не можуть піти у партизанщину

Звернення.

Зараз багато українських ЗМІ смакують новина: “Меджліс вирішив співпрацювати з новою владою Криму”. Ці новини, звичайно ж, широко поширені в соціальних мережах.
Вважаю за необхідне охолодити натяки на зраду.

Отже:

1. Само собою, жодне ЗМІ не публікує новина про інше рішення Меджлісу, згідно з яким КОЖЕН член Меджлісу, який побажає йти працювати у владу, припиняє своє членство в Меджлісі.

2. Меджліс не став структурною частиною/одиницею влади Криму. Тому, абсурдно говорити про “входження Меджлісу у владу”.

3. Так, Меджліс прийняв рішення про направлення своїх представників у владу, щоб встановити діалог з нинішнім кримським урядом.

А тепер, у мене питання до всіх тих, хто все-таки продовжує сурмити про “співпрацю”.

1. Чому Україна досі не розірвала дипломатичні відносини з офіційною Москвою?

2. Чому на майданах всієї країни народ України не вимагає розірвання дип. відносин з РФ, причому масово і активно?

3. Чому так багато людей говорили про те, що українській армії не можна входити в Крим ? (Ах так, забув, адже це спровокувало б РФ на захоплення материкової частини України)

На ці питання відповісти неважко.

1. Україна не розірвала дипвідносини з РФ, оскільки необхідно хоча б мінімально підтримувати з нею (Москвою) діалог. (Та ну? А хіба це не колабораціонізм і зрада? Адже ця країна захопила частину нашої території…)

2. Народ не вимагає масово розриву дипвідносин з РФ, тому що більшість вважає правильним попередній відповіді. (І правда, навіщо нагнітати далі…)

3 . Зрозуміло, люди бояться подальшого вторгнення російської армії в Україну, адже це так жахливо і небезпечно. Адже на материковій частині є ВОНИ (люди), в першу чергу діти, а ще жінки і люди похилого віку… Вторгнення поставить під загрозу виживання весь народ…

Можливо хтось буде здивований, але, як не дивно, у більшості кримських татар такі ж відповіді на перераховані вище питання. Включає питання про те, чи варто встановити хоча б мінімальний діалог з нинішньою кримінальною владою Криму (у кількості аж двох представників).

Можливо, хтось буде також здивований тому факту, що кримські татари – це не озброєні до зубів супермени, а мирні люди, з такими ж побоюваннями, як і у людей на материковій частині України (тільки їх не 45 або 46 мільйонів, а всього – то близько 280 тисяч).

Правда, є все ж одна відмінність: у них ВЖЕ з’явилося все те, що ПОКИ (Слава Всевишньому) є предметом побоювань тих, хто проживає в незахоплених частини України.

І якщо хтось досі вважає, що кримські татари:

1. повинні були піти у партизанщину, залишивши свої сім’ї заручниками АБО.

2. повністю ізолювати себе від контактів з тими (див. влада РФ), у кого є і військові, і зброя, і велике бажання придушувати тих, хто виступить проти нових змін, то, говорити з такими людьми мені втім більше не про що.

Suleyman Baltaci

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України