Авторські статті

Крим хочуть перейменувати в Тавриду

Всім прекрасно відомий російський депутат Володимир Жириновський  заявив, що Крим необхідно перейменувати в Тавриду. Причому заяву цю він зробив у вельми символічному інтерв’ю, не менш відомому  телеканалу Lifenews.

Хочеться відзначити, що основне невдоволення у депутата викликає те, що нинішня назва півострова свободи є кримськотатарською, а має бути, згідно його думку – грецькою. Попахує расизмом, але дослівно виглядала ця заява так: «Таврида – грецька назва. І Севастополь, Феодосія, Керч, Євпаторія – це все грецьке. Крим – чисто кримськотатарська назва. Первозданне все повинно бути! Не Волгоград, а Царицин,  не Кіров, а Вятка,  не Ульяновськ, а Симбірськ,  не Ногінськ, а Богородск », – вважає Жириновський.

І ось, лідер ЛДПР заявив про ініціювання прийняття Держдумою звернення до Уряду Росії про перейменування Криму в Тавриду.

Що тут скажеш, якщо вже так пішло, то може і Росію відразу перейменувати в Московію? А взагалі, подібні дивні заяви, все частіше лунають з боку Жириновського.

З іншого ж боку, може це такий геніальний хитрий план уряду РФ? Адже весь цивілізований світ вводив санкції проти Криму, а тут раз –  Таврида! Проти Тавриди нічого не вводили, от і “заживуть”.

zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Безделие – мать всех пороков!Чтобы ни делать, лишь бы ничего не делать!Давай Крым переименуем в Ставриду, да хоть в Скумбрию, мать твою ети пустомеля!

  2. Старо! Славный сын турецко-подданного Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-Бей рисовал более красочную картину переименования Старых Васюков в Нью-Москву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.