Крим хочуть перейменувати в Тавриду

Всім прекрасно відомий російський депутат Володимир Жириновський  заявив, що Крим необхідно перейменувати в Тавриду. Причому заяву цю він зробив у вельми символічному інтерв’ю, не менш відомому  телеканалу Lifenews.

Хочеться відзначити, що основне невдоволення у депутата викликає те, що нинішня назва півострова свободи є кримськотатарською, а має бути, згідно його думку – грецькою. Попахує расизмом, але дослівно виглядала ця заява так: «Таврида – грецька назва. І Севастополь, Феодосія, Керч, Євпаторія – це все грецьке. Крим – чисто кримськотатарська назва. Первозданне все повинно бути! Не Волгоград, а Царицин,  не Кіров, а Вятка,  не Ульяновськ, а Симбірськ,  не Ногінськ, а Богородск », – вважає Жириновський.

І ось, лідер ЛДПР заявив про ініціювання прийняття Держдумою звернення до Уряду Росії про перейменування Криму в Тавриду.

Що тут скажеш, якщо вже так пішло, то може і Росію відразу перейменувати в Московію? А взагалі, подібні дивні заяви, все частіше лунають з боку Жириновського.

З іншого ж боку, може це такий геніальний хитрий план уряду РФ? Адже весь цивілізований світ вводив санкції проти Криму, а тут раз –  Таврида! Проти Тавриди нічого не вводили, от і “заживуть”.

zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

2 коментарі

  1. Avatar

    Безделие – мать всех пороков!Чтобы ни делать, лишь бы ничего не делать!Давай Крым переименуем в Ставриду, да хоть в Скумбрию, мать твою ети пустомеля!

  2. Avatar

    Старо! Славный сын турецко-подданного Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-Бей рисовал более красочную картину переименования Старых Васюков в Нью-Москву.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh