“Крізь терни до зірок”, – вечір пам’яті патріарха Йосифа Сліпого провели у Дашаві

“Крізь терни до зірок” – під такою назвою у неділю, 8 жовтня, відбувся вечір пам’яті патріарха Йосифа Сліпого у Народному домі смт Дашава. Дану презентацію, з ініціативи парафіяльного уряду, старанно приготували працівники та учні Дашавської школи. У сценарій входили прозові тексти, поетичні рядки, пісні, коротка відео-презентація біографії Патріарха, а також уривки послання «Будьмо собою» Блаженнішого Святослава та «Заповіту» патріарха Йосифа. При вході в зал експонувалися банери, які у світлинах та цитатах знайомили глядача із постаттю нашого Патріарха. Ця презентація друкована за кошти благодійного фонду «Рідня».

Вечір пам’яті дав усім присутнім можливість ще раз переконатися, що патріарх Йосиф Сліпий – це Великий син Українського народу та сильний духом архипастир Української Греко-Католицької Церкви. Для кожного українця, а тим більше для кожного християнина, він є світлим прикладом того, які ідеали ми повинні обирати для себе та за якими принципами прожити своє життя. Бо хоч як не старалася репресивна безбожна система пригнітити його та схопити у свої тенета – патріарх Йосиф вистояв, і до кінця життя закликав усіх берегти Богом дану гідність і свободу.

Недільний вечір пам’яті став завершальним акордом відзначення Року патріарха Йосифа Сліпого на парафії Собору Пресвятої Богородиці смт. Дашава. Іншими складовими цих святкувань була проща до Зарваниці та до с. Заздрість, а також перегляд документальних фільмів про життєвий шлях патріарха Йосифа.

У посланні з нагоди 125-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого Блаженніший Святослав звертається до нас такими словами: “…в цей ювілейний рік нашого патріарха Йосифа заохочуємо всіх замислитися, ким ми є та яким є наше завдання в цьому земному паломництві до вічності, у нашій сьогоднішній мандрівці «крізь терни до зірок»”. Всі заходи, організовані в контексті відзначення Року патріарха Йосифа, допоможуть учасникам краще пізнати своє покликання і твердо ступати Божою дорогою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh