Здоров'я

Кріштіану Роналду: «Я відкрив секрет довголіття»

«Мені подобається теперишнє, але я почуваюся на 30»

Грати у футбол на найвищому рівні далеко за 40? Кріштіану Роналду переконаний що так і в інтерв’ю ESPN Brazil розкрив секрет свого довголіття.

«Я щасливий, хочу продовжити та подивитися, що вийде. Якщо я ще можу грати у 40 років, то можу грати і в 41, 42… Але найголовніше — насолоджуватися справжнім моментом», — сказав 36-річний португалець.

“Генетично кажучи, я не збираюся казати, що відчуваю себе на 25, я не перебільшую. Але це ніби мені 30. Я дбаю про своє тіло, своє тіло і свій дух”, – додав він. .

Журналістові, який запитав його, чи може він порівняти себе з іншими легендами спорту, такими як зірка американського футболу Том Бреді (43 роки) або тенісист Роджер Федерер (40 років), CR7 пояснив, що це інші види спорту з іншими потребами .

“Довголіття – захоплююча річ, яку я вивчаю останнім часом”, – зізнався він.

За його словами, ключем до того, щоб залишатися на вершині є наявність «розуму», щоб «адаптуватися» до нових ситуацій і «добре читати гру».

«Я знаю своє тіло і маю досвід, — уточнив він. — У кожній віковій групі мені вдавалося адаптуватися до нових ігрових філософій. Я пишаюся тим, що в моєму віці мені вдалося зберегти нормальний рівень гри».

«Є одна річ, яку я засвоїв за ці роки — висновок — після 33 років тіло продовжує триматися, якщо ми про нього дбаємо. Але найважча битва – на ментальному рівні».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України