Новини

Друга половина січня буде переважно морозною, з нетривалими відлигами

Погода в північному та західному регіоні

Друга половина січня на півночі розпочнеться з короткочасної відлиги. На Чернігівщині та деяких районах Київської та Житомирської областей 17 – 18 січня прогнозується середньодобова температура від 0°С до -1°С. Протягом тижня похолодає до -7°С.

В Києві третій тиждень січня виявиться морозним: середня температура близько -5°С. Ймовірність опадів від 20% до 40%. Наприкінці місяця можливе посилення морозів до -12°С.

На заході у третій декаді прогнозується погода з помірним морозом від -1°С до -6°С. Періодично сніжитиме, утвориться ожеледиця.

Погодна картина в центрі країни

В центральних областях передбачаються температурні гойдалки: на початку третього січневого тижня в Полтавській області денні покажчики становитимуть близько +1°С. Проте <Погода> Мета попереджає, що вже 20 січня можна чекати мороз до -10°С. Морозна погода протримається до завершення місяця.

В Черкасах буде трохи тепліше: 20 числа похолодає до -7°С, а вже через кілька днів потеплішає до 0°С. На початку останнього тижня можливий сніг з дощем.

Погода другої половини січня на сході

В Харкові 20 січня вночі очікується мороз до -12°С, проте наступної доби покажчики піднімуться до відмітки -4°С. Прогнозується мокрий сніг. Останній тиждень принесе чергове похолодання до -9°С. В Дніпрі третя декада розпочнеться з морозу -10°С та слабкого снігу. Надалі після нетривалої відлиги знову похолодає до -8°С.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України