Понад 80 відсотків випускників шкіл вступають у ВУЗ-и

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що понад 80 відсотків випускників українських шкіл вступають до ВУЗ-ів. Виходячи з кількості зареєструвалися на ЗНО, це тисяч під 240 – складно здогадатися, де вони потім шукають роботу. Швидше за все, в Польщі і Чехії – на будовах, на полях, на фермах. Про це у своєму блозі пише відомий бізнесмен і в минулому банкір Олександр Деркач.

За його словами, така перспектива сама по собі непогана, в якомусь сенсі. Принаймні, деякі навчаться працювати руками. Олександр Деркач згадує, що із 35 випускників його класу в інститути пішли всього 3 людини. Решта пішли у технікуми і ПТУ, але це справа минулих років. Є ще одна країна, де народ теж дуже любить вчитися. Мова йде про Єгипет. Там кращий університет країни, Cairo University – 230 тисяч студентів. Aleksandria University – 152 тисячі студентів, Mansoura University – 91 тисяча студентів, Zagazig University – 170 тисяч студентів. Університетів у країні не менше, ніж у нас, а рейтинги стартують від 1500-го місця вниз.

Блогер зазначає, що результат єгипетської освіти подібний до українського – безглуздий і нещадний. Майже половина випускників – безробітні. Саме вони 10 років тому були і двигуном, і паливом «арабської весни».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh