Авторські статті

Понад 80 відсотків випускників шкіл вступають у ВУЗ-и

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що понад 80 відсотків випускників українських шкіл вступають до ВУЗ-ів. Виходячи з кількості зареєструвалися на ЗНО, це тисяч під 240 – складно здогадатися, де вони потім шукають роботу. Швидше за все, в Польщі і Чехії – на будовах, на полях, на фермах. Про це у своєму блозі пише відомий бізнесмен і в минулому банкір Олександр Деркач.

За його словами, така перспектива сама по собі непогана, в якомусь сенсі. Принаймні, деякі навчаться працювати руками. Олександр Деркач згадує, що із 35 випускників його класу в інститути пішли всього 3 людини. Решта пішли у технікуми і ПТУ, але це справа минулих років. Є ще одна країна, де народ теж дуже любить вчитися. Мова йде про Єгипет. Там кращий університет країни, Cairo University – 230 тисяч студентів. Aleksandria University – 152 тисячі студентів, Mansoura University – 91 тисяча студентів, Zagazig University – 170 тисяч студентів. Університетів у країні не менше, ніж у нас, а рейтинги стартують від 1500-го місця вниз.

Блогер зазначає, що результат єгипетської освіти подібний до українського – безглуздий і нещадний. Майже половина випускників – безробітні. Саме вони 10 років тому були і двигуном, і паливом «арабської весни».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України