Комаровський: «Кого не візьми – всі проти Супрун»

Євген Комаровський, головний педіатр України, розповів про те, що у нього склалося непросте ставлення до медичної реформи в Україні. Лікар зазначив, що начебто й правильні кроки, і вони назріли вже давно, але немає жодних економічних і юридичних підкріплень.

За словами Комаровського, всі прекрасно розуміють, що існуюча команда МОЗ України – тимчасова, і навіть сам міністр теж тимчасовий, і невідомо, хто туди прийде після парламентських виборів. «У політиці, кого не візьми, все проти нинішнього глави МОЗ. За неї чинній прем’єр-міністр, але скільки людей навколо кажуть, що на наступних виборах ця команда до влади може не дійти. Дуже багато нинішні розважливі починання МОЗ не можуть бути реалізовані через дефіцит коштів, а кількість недоброзичливців, які хочуть, щоб ця команда щось вкрала або в чомусь помилилася, зростає», – підкреслив лікар.

Комаровський додав, що він хоче почути підтвердження влади, що медична реформа не має зворотної сили – зараз Україна рухається за правильною, але дуже слизькій дорозі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh