Новини

Комаровський: «Кого не візьми – всі проти Супрун»

Євген Комаровський, головний педіатр України, розповів про те, що у нього склалося непросте ставлення до медичної реформи в Україні. Лікар зазначив, що начебто й правильні кроки, і вони назріли вже давно, але немає жодних економічних і юридичних підкріплень.

За словами Комаровського, всі прекрасно розуміють, що існуюча команда МОЗ України – тимчасова, і навіть сам міністр теж тимчасовий, і невідомо, хто туди прийде після парламентських виборів. «У політиці, кого не візьми, все проти нинішнього глави МОЗ. За неї чинній прем’єр-міністр, але скільки людей навколо кажуть, що на наступних виборах ця команда до влади може не дійти. Дуже багато нинішні розважливі починання МОЗ не можуть бути реалізовані через дефіцит коштів, а кількість недоброзичливців, які хочуть, щоб ця команда щось вкрала або в чомусь помилилася, зростає», – підкреслив лікар.

Комаровський додав, що він хоче почути підтвердження влади, що медична реформа не має зворотної сили – зараз Україна рухається за правильною, але дуже слизькій дорозі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України