Новини

Кредит для підприємців: як правильно оформити

Досить часто підприємці в процесі господарювання стикаються з нестачею фінансів для здійснення своїх завдань або досягнення цілей. Гроші можуть знадобитися на різні речі: закупівлю нового обладнання, модернізацію наявного, розширення асортименту, виплату заробітної плати тощо. Але як бути, якщо вільних фінансів немає? У цьому разі варто використовувати такий ефективний інструмент, як кредити для підприємців. Їх можна отримати як у банку, так і в іншій фінансовій установі. Розглянемо, як це правильно зробити.

Насамперед необхідно визначитися з тим, яка саме сума вам потрібна та для яких цілей ви плануєте її використати. Далі варто вибрати фінансову організацію, з якою ви збираєтеся співпрацювати. Рекомендується вибирати надійні банки з репутацією, а не звертатися до будь-яких «швидких грошей» або кредитних організацій. По-перше, в офіційних установах нижча відсоткова ставка, по-друге, ви точно не станете жертвами шахраїв.

Які умови отримання позики

Банки пропонують різні умови, тому треба вивчити відповідні варіанти та зробити вибір усвідомлено. Розглянемо типові умови, які пропонує для підприємців Банк Львів:

  1. Мінімальна та максимальна суми (без застави) — від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень.
  2. Ставка за кредитом — до 2,5 відсотка на місяць. Вона розраховується індивідуально залежно від суми позики, терміну, цілей, особливостей підприємства та інших чинників.
  3. Можливість дострокового погашення. Якщо ви можете оплатити позику раніше за термін, то жодних перешкод для цього не виникне. Виплачувати штраф також не знадобиться.
  4. Максимальний термін позики — до 36 місяців. При отриманні необхідно буде сплатити разову комісію, розмір якої може сягати 3,9 відсотка.

До того ж Банк Львів надає рішення про схвалення позики за 1–2 робочі дні. Процес можна прискорити, якщо подати на розгляд усі необхідні документи.

Розгляньмо, як це працює. Схема досить проста. Ви заходите на сайт банку та заповнюєте онлайн-заявку на отримання кредиту. Через деякий час вам передзвонює консультант. Якщо досягаєте угоди, то виконується підписання договору. Після цього потрібно буде отримати гроші в будь-якій зручній для вас формі.

Чому варто звернутися до Банку Львів

Сьогодні чимало установ кредитує підприємців, але Банк Львів вирізняється тим, що має чимало переваг:

  1. Можливість одержання позики через три місяці після дати реєстрації підприємства.
  2. Швидке прийняття рішення щодо кредиту. Вам не доведеться чекати тижнями.
  3. Реальна оцінка потреб. Ви зможете отримати всю суму, яка вам потрібна.

Саме тому однозначно варто звернутись до цього банку. Він пропонує набагато кращі умови, ніж інші фінансові установи. Також ви завжди зможете отримати необхідні консультації у професійних менеджерів та вибрати найбільш прийнятні умови для свого бізнесу.

Джерело: Сайт www.banklviv.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України