Кравчук про Порошенка: “Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію”

На думку першого президента України Леоніда Кравчука, головними вадами п’ятдесят п’ятому п’ятого президента Петра Порошенка на посаді булі бажання стати багатою людиною та неймовірний кар’єризм. Про це Кравчук заявив у програмі “Велике інтерв’ю” на телеканалі “112 Україна”.

“У нього дві ваді великі, я думаю, вони і сьогодні діють. Це його всеохоплювальне бажання стати багатою людиною. Він тут не зупиниться ні перед чим. Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію, якою управляли його соратники. Бізнес-команда. Це перша його вада, яка – ну, він як бізнесмен, він же грамотна людина, освіта в нього стаціонарна, це ж не ті що він здобував її десь там…, володіє логікою, мовою, але оця вада, яка не зупиняє його ні перед чим, – це багатство. І друга – це кар’єр єр єризм неймовірний. Просто неймовірний”, – зазначив Кравчук.

Також перший президент зазначив, що Порошенко також нечасто слухав порад інших.

“Ну, він нікого не хотів слухати. Нікого. Я звертався до нього нечасто, але двічі звертався з якимись пропозиціями і зрозумів, що краще не звертатись. Він слухає, навіть викликає до себе виконавця, але після цього і виконавець, і він знає, що нічого робитися не буде”, – сказав Кравчук.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh